Aktuální akce v App Store: nebeská mapa, dieselpunková deskovka a starcova životní pouť

Apple App Store nahled SMARTmania

Kdo by neměl rád výhodné cenové akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS atraktivní samy o sobě a jejich vývojáři zaslouží uznání, ze zákaznického pohledu potěší, když se nějaké tu a tam objeví v akci či pokud jsou rovnou k dispozici zdarma. Tento pravidelný seriál věnující se Apple App Store přináší tipy na jejich výhodné získání.

Z dnešního výběru lze vypíchnout kupříkladu mapu hvězdné oblohy SkySafari 7 Plus, skvělou digitální adaptaci deskovky Scythe nebo životní pouť jednoho starce ve hře Old Man’s Journey.

blank Akce běží v době publikace článku – jejich platnost nejsme schopni vždy garantovat a některé už mohly pominout. Nejaktuálnější zvýhodněné nabídky naleznete na této stránce. Původní ceny jsou přepočítávány z amerických dolarů a v českých korunách se mohou mírně lišit.

CropSize: Photo Resizer Editor

Jistě jste se s tím už v případě fotografií setkali – máte skvělý snímek, ale chtělo by to trochu ho oříznout, zmenšit jeho velikost a možná i jinak upravit. Skvělým nástrojem pro drobné zásahy je CropSize: Photo Resizer Editor, který krom výše uvedeného umí fotkám i přidat zajímavý filtr. Původní cena byla 150 korun.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku