Domů » Bleskovky » Aktualizace hry Machinarium pro Windows Phone řeší problémy s padáním, verze pro Windows 8 na cestě

Aktualizace hry Machinarium pro Windows Phone řeší problémy s padáním, verze pro Windows 8 na cestě

Pro operační systém Windows Phone 8 vyšla v polovině tohoto měsíce originální česká hra Machinarium, nicméně původní verze nebyla úplně stoprocentně odladěná a po dosažení třetího levelu padala. Vývojáři ale před několika dny vydali aktualizaci, která všechny nahlášené chyby řeší a jejímu dohrání tak už nic nebrání.

Kromě toho vývojáři z Amanita Design oznámili, že hra bude brzy dostupná také pro tablety se systémy Windows 8 a Windows RT, kde se můžeme těšit na textury ve vyšším rozlišení, jemnější grafiku a plnou optimalizaci pro dotykové ovládání. V těchto chvílích se Machinarium pro tablety s Windows nachází v certifikačním procesu, vydání bychom se tedy měli dočkat velice brzy.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).