Sledujte nás na YouTube

Aktualizace hry Machinarium pro Windows Phone řeší problémy s padáním, verze pro Windows 8 na cestě

Pro operační systém Windows Phone 8 vyšla v polovině tohoto měsíce originální česká hra Machinarium, nicméně původní verze nebyla úplně stoprocentně odladěná a po dosažení třetího levelu padala. Vývojáři ale před několika dny vydali aktualizaci, která všechny nahlášené chyby řeší a jejímu dohrání tak už nic nebrání.

Kromě toho vývojáři z Amanita Design oznámili, že hra bude brzy dostupná také pro tablety se systémy Windows 8 a Windows RT, kde se můžeme těšit na textury ve vyšším rozlišení, jemnější grafiku a plnou optimalizaci pro dotykové ovládání. V těchto chvílích se Machinarium pro tablety s Windows nachází v certifikačním procesu, vydání bychom se tedy měli dočkat velice brzy.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *