Aktualizace GDR1 pro Windows Phone 8.1 odhaluje živé složky a extra velké dlaždice

Zatímco příznivci platformy Windows Phone netrpělivě čekají na první větší aktualizaci WP 8.1 s kódovým označením GDR1, na internetu se objevují tu a tam zmínky o tom, čeho bychom se mohli dočkat. Tentokrát jako vodítko poslouží dvě videa – v tom prvním se představuje především čínská verze hlasové asistentky Cortana, nebo spíše „Xiao Na“ jak ji bude v této zemi přezdíváno. Krom toho lze ale v poněkud méně kvalitním videu spatřit i to, jak fungují takzvané živé složky (čas cca 0:45 vteřin).

Windows Phone 8.1 GDR1 (Cortana China)

Další video je poněkud příjemnější na sledování, pochází z Polska a jedná se o jakéhosi průvodce napříč funkcemi Windows Phone 8.1. Interaktivní panáček divákům předvádí postupně různé části systému, které čtenáři SmartManie jistě již dobře znají; novinkou je pouze úsek, kde roztáhne aktivní dlaždici na dvojnásobek dosud možné velikosti, přímo do obrovské kostky (tentokrát dávejte pozor v čase 0:50).

dodat, že polská reklama je velice pěkně zpracovaná, doufejme tedy, že zaujme patřičnou cílovou skupinu a Microsoftu se podaří vybojovat trochu větší podíl na trhu, neboť konkurence mezi platformami je do jisté míry vždy zdravá a pobízí k rychlému vývoji všechny soutěžící platformy.
Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku