Age of Empires slaví 20 let. Nesmrtelná klasika vychází v remasterované podobě s podporou 4K

Legendární série real-time strategií Age of Empires slaví 20leté výročí a k této příležitosti vydalo vývojářské studio Microsoft Studios remasterovou podobu prvního dílu. Hru nazvanou Age of Empires: Definitive Edition si můžete zakoupit v Microsoft Store za 549 korun.

Oproti 20 let staré klasice dostává Definitive Edition spoustu novinek, byť veškeré herní principy a postupy zůstaly zachovány. Hra má zcela novou grafiku s detailnějšími texturami a novými animacemi, které si budete moci užít v nativní formě i na displejích se 4K rozlišením. Grafikou se budete navíc moci kochat v nových úrovních přiblížení celé mapy.

Age of Empires Definitive Edition - Gamescom 2017 - Trailer

Zvýšen byl i populační limit, lepší orientace jednotek v prostoru a znovu byl také nahrán původní soundtrack. Do kampaně přibyl nový příběh, nadále je také podporována hra přes LAN a to až v osmi hráčích.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku