Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Age of Empires Castle Siege je tu: Pouze však pro Windows a Windows Phone

Age of Empires Castle Siege je tu: Pouze však pro Windows a Windows Phone

Microsoft a vývojářské studio Smoking Gun Interactive vypustili do Windows Phone Store hru, která má nalákat hráče na populární značku Age of Empires, ačkoliv se o předělávku oblíbené počítačové hry nejedná. Přesto titul s přízviskem Castle Siege může zaujmout a to zejména strategickými prvky při obléhání nebo dobývání hradu.

  

To je také alfou a omegou celé hry, v níž si budete moci vybrat jeden ze šesti národů s řadou jedinečných hrdinů včetně Saladina, Johanky z Arku nebo Richarda Lví Srdce. Každou jednotku v armádě ovládáte podobně jako v jakékoliv jiné real-timové strategii a stejně jako v klasickém AoE investujete do rozvoje nových technologií, zbraní a bojových strojů, které vám dají výhodu nad konkurencí.

Hra se pyšní certifikací Xbox LIVE, tudíž můžete sbírat oblíbené herní bonusy na váš Xbox účet a co potěší nejvíce – hra je univerzální, takže ji můžete hrát jak na telefonu s Windows Phone, tak na počítači/tabletu s Windows, přičemž veškerý herní postup je mezi zařízeními synchronizován. Hra je k dispozici pro zařízení s Windows a Windows Phone zdarma, obsahuje však mikrotransakce.

    

Verze pro Windows zabírá 320 MB a lze ji stáhnout z tohoto odkazu, verze pro Windows Phone 8 (8.1) zabírá 169 MB a lze ji hrát i na zařízeních s 512 MB RAM.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments