Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Activision se nelíbí únik mapy ze hry Call of Duty. Po Redditu žádá odhalení identity leakera

Activision se nelíbí únik mapy ze hry Call of Duty. Po Redditu žádá odhalení identity leakera

Videoherní obr Activision poslal sociální síti Reddit právní dopis, v němž požaduje, aby mu poskytla informace o uživateli, který zde prozradil veřejné tajemství – existenci battle royale režimu a pro něj určené mapy s názvem Warzone do hry Call of Duty: Modern Warfare.

COD Modern Warfare 2
Activision se nelíbí únik mapy ze hry Call of Duty. Po Redditu žádá odhalení identity leakera

Uživatel vystupující pod jménem Assyrian 2410 na populární zájmové platformě zveřejnil pravděpodobný promo obrázek mapy s vojáky a vozidly nad slovy Call of Duty: Warzone. Netrvalo dlouho a Activision Redditu poslal právní výzvu požadující poskytnutí informací o uživateli a odeslal též podnět vyzývající ke smazání obrázku uživatelům, kteří jej sdíleli přes Twitter.

Otázkou je, jestli to bude gigantovi něco platné – loni Reddit obdržel v jiném případě výzvu požadující poskytnutí údajů o anonymním uživateli (netýkal se počítačové hry), soud jej však zamítl s odůvodněním, že není v souladu s prvním dodatkem americké ústavy.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments