Domů » Články » 8 chytrých dárků do 3 000 Kč

8 chytrých dárků do 3 000 Kč

Vánoce jsou přezdívány svátky klidu a pohody. Je to čas, kdy se většina z nás schází s rodinou a přáteli a všechno probíhá tak nějak v klidu. Pár týdnů před Vánoci ale klid a pohodu nepřipomíná ani vzdáleně. Všichni se snažíme sehnat ty správné dárky, kterými uděláme radost svým blízkým. Jaké jsou ale ty správné? No přece ty, které jsou opravdu chytré.

Na Vánoce už přece není nutné obrážet nákupní centra a nakupovat jako zběsilí, stačí v klidu doma sednout k počítači, tabletu nebo mobilnímu telefonu a v pohodlí na pár kliků objednat nějaké pěkné dárky. A s tím, jaké vybrat, vám pomůžeme. Podívejte se na přehled těch nejchytřejších dárků pro vaše blízké.

DOOGEE X30

Hledáte telefon s dostatečnou výbavou za rozumné peníze? Pak je pro vás DOOGEE X30 ideální volbou. Nabídne 5,5“ HD displej, čtyř-jádrový procesor a 2 GB operační paměti RAM. Díky velké baterii s 3 360 mAh vydrží i více než den bez nutnosti nabíjet. Hodí se pro méně náročné uživatele.

Alcatel A2 XL

Telefon nabídne 6“ HD displej, čtyř-jádrový procesor a 13 Mpx fotoaparát. Na trhu naleznete jen velmi málo mobilů, které nesou takovou velikost displeje za tak nízkou cenu.

MAXCOM MM715

Tento seniorský telefon je ideálním dárkem pro babičku nebo dědu. Praktická dokovací stanice dobije váš telefon. V balení naleznete navíc SOS náramek, který skrývá tlačítko pro zavolání pomoci v urgentních případech.

Beats urBeats

Moderní hudbu v tom nejlepším podání zaručí sluchátka Beats urBeats. Jsou malá, skladná, a především opravdu kvalitní. Obdarovaného potěší jejich stylový design a praktický plochý kabel, který se jen tak nezamotá.

Sony SRS-XB20

Tento bezdrátový reproduktor můžete vzít kamkoliv a přehrávat vydrží až 12 hodin. Reproduktor je voděodolný, je možné jej párovat pomocí NFC. Hudbu můžete přehrávat prostřednictvím bluetooth či 3,5 mm jacku.

Beats EP

Pro milovníky náhlavních sluchátek jsou zde Beats EP. Disponují skvělou reprodukcí zvuku, a to především té moderní, která má výrazné basy. Na sluchátcích oceníte především kvalitní konstrukci, která je z velké části tvořená nerezovou ocelí.

Lamax X7.1 Naos

Kvalitní outdoorová kamera Lamax nabídne 2K rozlišení, které zaručuje ohromující záběry ze všech vašich aktivit. Širokoúhlý objektiv dokáže pořídit fotografie s rozlišením 16 MPx. Potěší vysoká odolnost a zároveň široká nabídka příslušenství přímo v balení.

Twinkly chytré žárovky na stromeček

I žárovky na stromeček můžou být chytré. Vánoční světýlka můžete velmi pohodlně ovládat pomocí mobilní aplikace na Androidu či iOS. Chytré žárovky u nás koupíte exkluzivně na Smarty. Recenzi těchto žárovek si můžete přečíst zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).