Domů » Bleskovky » 3D Malování dostanou i telefony s Windows, zřejmě si ale počkají

3D Malování dostanou i telefony s Windows, zřejmě si ale počkají

Příští update Windows 10 bude zaměřen především na kreativce, pro ně Microsoft připravuje spoustu nástrojů včetně přepracovaného univerzálního 3D Malování. Podle šéfky Insider programu Dony Sarkar tato aplikace dorazí i na smartphony s Windows, avšak zřejmě bude dostupná později.

3D Malování pro telefony se aktuálně nachází ve fázi alfa verze, tudíž zatím není jasné, jak bude aplikace ve výsledku vypadat. Každopádně uvedení verze pro smartphony dává smysl, zejména pro možnost jejího budoucího použití v počítačovém režimu Continuum.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

  1. Mimochodem tablety Wacom MobileStudio Pro jsou venku.

  2. Mobili s windows ? To jeste nekdo ma dneska ? :D

  3. Windows Phone a Mobile jsou uz mrtvy :D

  4. Co nesmí chybět když se píše o nějaké aplikaci pro dlaždice? …..telefony s Windows, zřejmě si ale počkají.
    Stále jen čekají a čekají

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).