Domů » Články » 3 nejlepší elektrokoloběžky, které jsou teď výrazně levnější

3 nejlepší elektrokoloběžky, které jsou teď výrazně levnější

Aktuální počasí a blížící se léto přímo vyzývají k nejrůznějším výletům po okolí. A spíše než pěšky nebo na kole si největší zábavu užijete při jízdě na elektrické koloběžce, které jsou v posledních letech extrémně populární. Na Mobil Pohotovosti můžete tento týden pořídit více než dvacet elektrokoloběžek až o 30 % levněji.

800 600 Xiaomi Mi Scooter

Tím nejlákavějším kouskem je bezpochyby Xiaomi Mi Scooter Essential za 7 642 Kč (běžně 8 990 Kč), která od svého debutu minulé léto patří zároveň i k těm nejoblíbenějším na trhu. V akci je samozřejmě také nástupce bestselleru v podobě Mi Electric Scooter Pro 2, který teď pořídíte za 11 892 Kč (běžně 13 990 Kč). A pozornost si zaslouží také Lenovo Scooter M2, jenž za 9 592 Kč (běžně 11 990 Kč) nabízí velmi slušný poměr mezi cenou a výkonem.

Nižší cenu u výše zmíněný modelů získáte po zadání kódu „chcikolobezku“ v košíku. V akci je celkem 24 koloběžek a kromě Xiaomi či Lenova najdete můžete pořídit levněji také elektrokoloběžky od značek Ninebot, Ducati, Forever nebo Inmotion, od které jsou v nabídce také méně známé jednokoloky.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.