Sledujte nás na YouTube

Lenovo Lemon 3 se zřejmě na MWC dočká globální verze

Společnost Lenovo na začátku letošního roku představila smartphone střední třídy s názvem Lemon 3, který se měl na domácím čínském trhu stát soupeřem Xiaomi Redmi 3. Podle posledního příspěvku Lenova na Twitteru se však zdá, že Lenovo s tímto smartphonem vyrazí do světa, a to již příští týden v rámci veletrhu MWC v Barceloně.

lenovolemon3

Lenovo Lemon 3 je slušně vybavený smartphone s kovovým tělem, 5″ Full HD displejem, osmijádrovým procesorem Snapdragon 616, 2 GB RAM a rozšiřitelným 16GB úložištěm. Telefon dále disponuje dvojicí fotoaparátů o rozlišení 13 a 5 megapixelů, steroreproduktory s puncem Dolby Atmos, baterií s kapacitou 2 750 mAh a LTE konektivitou. Čínská verze sice nepodporuje všechny frekvence potřebné v našich končinách, to se však může s příchodem na globální trh změnit.

lemon3

Lenovo Lemon 3 může ve světě bojovat cenou, která je na čínském trhu stanovena na 699 juanů, tedy asi 2 600 korun bez DPH. S připočtením daně a dalších poplatků by se tak cena telefonu mohla zastavit někde okolo hranice 4 tisíc korun, což by za takto vybavený telefon byla slušná nabídka.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>