Sledujte nás na YouTube

Google Doodle minihry na motivy olympiády: Zahrajete si je na Androidu a iOS

Po dobu následujících týdnů se skrze Google aplikaci pro Android a iOS budete moci vydat ke skromnému stánku s ovocem v Riu, kde si to o nejvyšší příčku v regálu rozdá sklizeň ze všech koutů světa.

Logo na domovské stránce Googlu budou až do neděle 21. srpna ovládat roztomilé postavičky inspirované ovocem. Ty se budou ucházet o medaile v různých disciplínách, které Google zpracoval do podoby jednoduchých her pro dotyková mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS. Doprovázet je budou vtipné animace nejen v logu, ale také na sociálních sítích.

Nechybí ani soutěžní element – svými výkony se snadno můžete pochlubit svým přátelům a vzájemně se přetahovat o nejlepší čas.

Google
Cena: zdarma

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Jeden komentář

  1. Kubajsz (neregistrovaný)

    Na S7 Edge mám poslední verzi Google aplikace a při jejím spuštění mám jen normální ikonu google bez možnosti spuštění těchto her.
    Jak to zprovoznit?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X