Sledujte nás na YouTube

Facebook Messenger pro Android se zřejmě dočká podpory SMS a více účtů

Chatovací aplikace Messenger se připravuje na přísun novinek, které Facebook aktuálně testuje na hrstce uživatelů systému Android. Neveřejná verze aplikace dostává částečně nový vzhled, například horní řádek s tlačítky je zbarven do modra, což lépe zapadá do grafického jazyka Material Design.

Do Messengeru se má také vrátit podpora zpráv SMS, která byla v roce 2014 odstraněna. Seznam konverzací přes SMS se má vmíchat mezi konverzace skrze Facebook chat, avšak na rozdíl od nich budou označeny fialovou ikonkou obálky, a také samotné bubliny konverzace budou zbarveny do fialova. U jednoho kontaktu se však na rozdíl od Hangouts konverzace nezkombinují do jedné.

Poslední novinkou má být podpora více účtů. Pokud tedy rozlišujete osobní a firemní Facebook, budete moci v jedné aplikaci Messengeru provozovat oba dva zároveň.

Kdy novinky do Messengeru přijdou, a zda se dostanou i na další platformy, prozatím nevíme.


3 komentářů

  1. A co super rychlé, stabilní widle na které je všechno a mnohdy i lepší alternativa pokud se NÁHODOU stane, že daná funkce/aplikace není??

  2. Milan (neregistrovaný)

    Kdyby radši udělali nový messenger pro W10. Ten aktuální je nic moc a na PC nefunguje upozornění.

    • Jokeer (neregistrovaný)

      Buď rád, že to šlape alespoň na tom telefonu. Na mém Galaxy s5 v pohodě, ale spusta lidí s telefony střední třídy se systémem Android aplikaci Messenger ani nespustí. Taková je skvělá optimalizace aplikace Messenger pro Android :D Je ale pravda, že WP je hodně zanedbaný vývojáři a na Android si můžeš alespoň stáhnout starší verzi aplikace z webu :) iPhone je na tom asi nejlépe, ale to si zaplatíš nebo koupíš starší model a někomu nevyhovuje uzavřenost, ale to každý ví….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>