Domů » Bleskovky » ZTE Star 3 údajně dostane 5,5″ displej se 4K rozlišením a jemností 806 ppi

ZTE Star 3 údajně dostane 5,5″ displej se 4K rozlišením a jemností 806 ppi

Nedávno jsme přinesli první informace o chystaném telefonu ZTE Star 3, který má disponovat dvěma čočkami fotoaparátu na zadní straně zařízení a displejem o úhlopříčce 5,5″. Displeje se týkají i informace, které nyní do světa vypustily čínské zdroje.

   

Podle nich nabídne panel rozlišení 2 160 × 3 840 pixelů, což dává jemnost neskutečných 806 ppi. Displej o stejných parametrech v dubnu představil Sharp, pro ZTE jej však má vyrábět společnost BOE. Kromě vysokého rozlišení má výrobce použít speciální krystalovou strukturu, která povede ke snížení energetické náročnosti a zároveň k větší pevnosti displeje.


 

Kdy bude model ZTE Star 3 představen, prozatím nevíme. Jeho předchůdce, Star 2, spatřil světlo světa loni v prosinci, je tedy možné, že si na první telefon se 4K displejem ještě nějaký čas počkáme. 


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na