Domů » Bleskovky » ZTE Nubia Z9 se odhaluje na prvním snímku: Ukáže ji výrobce už na MWC?

ZTE Nubia Z9 se odhaluje na prvním snímku: Ukáže ji výrobce už na MWC?

Rodina telefonů Nubia Z7 byla představena loni v červenci, přičemž základní model tehdy oslnil 5,5″ displejem s QHD rozlišením. Spekuluje se, že nástupce s názvem Nubia Z9 by mohl letos přijít dříve než v červenci, údajně se s ním setkáme již na MWC. Na internet nyní unikl i první propagační snímek tohoto modelu.

  

Pokud jsou autentické (a zřejmě jsou, neboť telefon drží Hannah Quinlivan, manželka populárního asijského zpěváka a herce Jay Chou), čeká nás opět obří zařízení s prémiovým designem. Tělo smartphonu bude zřejmě tvořit kovový rámeček a skleněná záda, uvnitř pak očekáváme Snapdragon 810 nebo MediaTek MT6795, zkrátka jeden z nejlepších čipsetů na trhu. Jsme zvědaví, zda ZTE tento model odhalí již příští týden a srovná krok s HTC nebo Samsungem. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Dany (neregistrovaný)

    Jakož to majitel Z5S mini, musím říct, že jsem docela zědav na novou řadu Nubie, jsou to poměrně povedené kousky.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).