ZTE Nubia Z9 se odhaluje na prvním snímku: Ukáže ji výrobce už na MWC?

Rodina telefonů Nubia Z7 byla představena loni v červenci, přičemž základní model tehdy oslnil 5,5″ displejem s QHD rozlišením. Spekuluje se, že nástupce s názvem Nubia Z9 by mohl letos přijít dříve než v červenci, údajně se s ním setkáme již na MWC. Na internet nyní unikl i první propagační snímek tohoto modelu.

  

Pokud jsou autentické (a zřejmě jsou, neboť telefon drží Hannah Quinlivan, manželka populárního asijského zpěváka a herce Jay Chou), čeká nás opět obří zařízení s prémiovým designem. Tělo smartphonu bude zřejmě tvořit kovový rámeček a skleněná záda, uvnitř pak očekáváme Snapdragon 810 nebo MediaTek MT6795, zkrátka jeden z nejlepších čipsetů na trhu. Jsme zvědaví, zda ZTE tento model odhalí již příští týden a srovná krok s HTC nebo Samsungem. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Dany (neregistrovaný)

    Jakož to majitel Z5S mini, musím říct, že jsem docela zědav na novou řadu Nubie, jsou to poměrně povedené kousky.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *