Domů » Bleskovky » Zpřehlednění modelové řady? Huawei vypouští z označení svých smartphonů název Ascend

Zpřehlednění modelové řady? Huawei vypouští z označení svých smartphonů název Ascend

Společnost Huawei se k 1. lednu letošního roku rozhodla odstranit z názvosloví svých chytrých telefonů název Ascend. Výrobce si od tohoto kroku slibuje zjednodušení názvosloví svých modelů, dosažení lepšího povědomí mezi zákazníky aúčinnější a přímočařejší marketingovou komunikace značky Huawei.

    
Huawei zjednodušuje značení svých modelů

Uvedená změna se týká veškeré interní i externí komunikace chytrých telefonů Huawei v obchodních i marketingových aktivitách společnosti i aktivitách jejích obchodních partnerů. Například populární Huawei Ascend Mate7 (recenze) se tedy od prvního ledna u prodejců začal objevovat pod kratším názvem Huawei Mate7.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Diskuze k článku

  1. Vojta (neregistrovaný)

    Snad taky zapracují na aktualizacích. Vydávat 4.4 v době, kdy ostatní dostávají 5.0 je naprostej výsměch zákazníkům.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).