Domů » Bleskovky » Známe datum odhalení OnePlus Nord. Bude první svého druhu na světě

Známe datum odhalení OnePlus Nord. Bude první svého druhu na světě

Tak dlouho společnost OnePlus upouštěla na sociální sítě střípky o chystaném smartphonu Nord, až jsme se konečně dozvěděli, kdy bude odhalen. Stane se tak 21. července v 16:00 našeho času, přičemž premiéra se odehraje vůbec poprvé v rozšířené realitě.

OnePlus Nord - A New Kind of Launch

Jakou formu představení OnePlus zvolí, je v tuto chvíli nejisté, ke sledování poslouží následující aplikace pro Android a iOS.

OnePlus Nord AR
OnePlus Nord AR
Autor: OnePlus Ltd.
Cena: zdarma
‎OnePlus Nord AR
‎OnePlus Nord AR
Autor: OnePlus Ltd.
Cena: zdarma

OnePlus Nord: hlavní fotoaparát se čtyřmi čočkamí

Smartphone OnePlus Nord bude telefon vyšší střední třídy, který si bude chtít najít své zákazníky především díky vysokému výkonu, podpoře 5G a slušnému fotoaparátu za přijatelnou cenu. Z potvrzených parametrů již máme čipset Qualcomm Snapdragon 765G a nově i konfiguraci hlavního fotoaparátu:

  • Hlavní 48Mpx snímač
  • Širokoúhlý 8Mpx fotoaparát
  • 5Mpx makro kamerka
  • 2Mpx portrétní snímač

Vpředu pak ještě najdeme dvojici fotoaparátů s rozlišením 32 a 8 megapixelů, přičemž OnePlus slibuje fotografické zážitky blížící se vlajkovým smartphonům.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).