Domů » Bleskovky » Známe vzhled a ceny oficiálních krytů pro Samsung Galaxy S5

Známe vzhled a ceny oficiálních krytů pro Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 byl představen minulý týden na veletrhu Mobile World Congress a do začátku jeho prodeje zbývá ještě měsíc, prozatím jej lze předobjednat za ceny pohybující se na našem trhu okolo 19 000 Kč. S novou vlajkovou lodí Samsungu přijde i řada příslušenství, včetně nových krytů. Ty oficiální přímo od výrobce si můžeme prohlédnout na prvních fotografích, které se objevily na britském internetovém obchodě MobileFun.

 

Protective Hard Case Cover Plus

První z nich bude vyroben z pevného, přesně padnoucího plastu, odolného proti poškrábání. Bude vyroben v šedé barvě a nabídne největší ochranu pro Galaxy S5 ze všech aktuálně představených krytů. Jeho cena je stanovena na 19,99 liber (660 Kč).


 

S View Cover Case

Klasické flip pozdro se čtvercovým průzorem pro zobrazení informací na displeji při zavřeném pouzdře. Oproti předchozí generaci pro Galaxy S4 má otvor v tomto krytu větší rozměry a kryt samotný má ostřejší rohy. Dodáván bude v pěti barevných variantách – Blue Black, Topaz Blue, Rose Gold, White or Glam Pink za cenu 44,99 liber (1 500 Kč).

 

S View Wireless Charging Cover

Dražší verze flip pouzdra S View Cover Case s vestavěným bezdrátovým nabíjením. Bude k dispozici pouze v černé a bílé barvě, jejich cena je stanovena na 54,99 liber (1 820 Kč).

 

Flip Wallet Cover

Poslední v řadě jsou klasické flip kryty bez průzoru S View, budou nabízeny ve stejných barvách jako kryty S View za cenu 29,99 liber (1 000 Kč). Tyto kryty nebudou k dispozici ve variantách s bezdrátovým nabíjením.

 


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sam (neregistrovaný)
Anonym
Sam (neregistrovaný)

No nekupte to za ten krásnej peníz,já myslel že je to i telefonem už ted stojí fronty před prodejnami samtungu………..

cardi
Uživatel
cardi

to je torsku prevalene ne? :D no potom se divi ze dost lidi kupuje neorigo prisl.

Drak (neregistrovaný)
Anonym
Drak (neregistrovaný)

Je to o volbe. Samsung S5 je zklamani a dalsi predstaveni prislusenstvi jen vse prohlubuju.