Domů » Bleskovky » Známe vzhled a ceny oficiálních krytů pro Samsung Galaxy S5

Známe vzhled a ceny oficiálních krytů pro Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 byl představen minulý týden na veletrhu Mobile World Congress a do začátku jeho prodeje zbývá ještě měsíc, prozatím jej lze předobjednat za ceny pohybující se na našem trhu okolo 19 000 Kč. S novou vlajkovou lodí Samsungu přijde i řada příslušenství, včetně nových krytů. Ty oficiální přímo od výrobce si můžeme prohlédnout na prvních fotografích, které se objevily na britském internetovém obchodě MobileFun.

 

Protective Hard Case Cover Plus

První z nich bude vyroben z pevného, přesně padnoucího plastu, odolného proti poškrábání. Bude vyroben v šedé barvě a nabídne největší ochranu pro Galaxy S5 ze všech aktuálně představených krytů. Jeho cena je stanovena na 19,99 liber (660 Kč).

 

S View Cover Case

Klasické flip pozdro se čtvercovým průzorem pro zobrazení informací na displeji při zavřeném pouzdře. Oproti předchozí generaci pro Galaxy S4 má otvor v tomto krytu větší rozměry a kryt samotný má ostřejší rohy. Dodáván bude v pěti barevných variantách – Blue Black, Topaz Blue, Rose Gold, White or Glam Pink za cenu 44,99 liber (1 500 Kč).

 

S View Wireless Charging Cover

Dražší verze flip pouzdra S View Cover Case s vestavěným bezdrátovým nabíjením. Bude k dispozici pouze v černé a bílé barvě, jejich cena je stanovena na 54,99 liber (1 820 Kč).

 

Flip Wallet Cover

Poslední v řadě jsou klasické flip kryty bez průzoru S View, budou nabízeny ve stejných barvách jako kryty S View za cenu 29,99 liber (1 000 Kč). Tyto kryty nebudou k dispozici ve variantách s bezdrátovým nabíjením.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. Sam (neregistrovaný)

  No nekupte to za ten krásnej peníz,já myslel že je to i telefonem už ted stojí fronty před prodejnami samtungu………..

 2. to je torsku prevalene ne? :D no potom se divi ze dost lidi kupuje neorigo prisl.

 3. Drak (neregistrovaný)

  Je to o volbe. Samsung S5 je zklamani a dalsi predstaveni prislusenstvi jen vse prohlubuju.

 4. michal (neregistrovaný)

  Doufam ze samsung za tohle spadne na hubu jako nokia. Silenost co predvadi…

 5. Cena S5 je stejne jako v pripade predchudcu zodne premrstena to uz se snad vyplati vzit telefon od apple

 6. Pateyl (neregistrovaný)

  S5 se může jít zahrabat, to si raději počkám na Oppo Find 7.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).