Domů » Bleskovky » Značka Cyanogen mizí ze zad telefonu OnePlus One

Značka Cyanogen mizí ze zad telefonu OnePlus One

Vztahy mezi OnePlus a Cyanogen Inc. pošramotila indická aféra, na základě které musí čínský výrobce odstranit CyanogenMod ze svých telefonů prodávaných na indickém území a nahradit jej systémem jiným. Ten se bude jmenovat Oxygen OS a bude představen 12. února.

 
Mezinárodní varianta OnePlus One přišla o logo Cyanogen na zadním krytu 

Jaká bude budoucnost CyanogenModu na telefonech OnePlus One v ostatních zemích je nejisté, na nově vyrobených kusech již logo společnosti Cyanogen nenajdete.

Logo Cyanogen se nacházelo nad logy certifikací

Je tedy možné, že vlastní Oxygen OS nebude určen pouze indickým uživatelům, ale jako globální náhrada (nebo alternativa) za tento systém pro všechny modely. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. kolemjdouci (neregistrovaný)

    novinka asi s mesicnim zpozdenim :-) [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).