Sledujte nás na YouTube

Zkraťte si čekání na novou verzi s tapetami a vyzváněními z Androidu 5.0

Android 5.0 Lollipop má již oficiální představení za sebou, do jednotlivých zařízení se nicméně formou finálního OTA updatu ještě nějaký ten týden nedostane a to se bavíme pouze o řadě Nexus, pro níž by OTA aktualizace měly začít být uvolňovány 3. listopadu.

 

Pokud si chcete čekání na novou verzi systému zkrátit, můžete si stáhnout balík obsahující veškeré tapety a vyzvánění extrahované z Nexusu 5. Stahovat můžete z následujících odkazů:

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *