Živě z New Yorku: Sledujte s námi premiéru Samsungu Galaxy S4

Samsung 14. března představí svou novou vlajkovou loď, model Galaxy S4. Pozvánku do New Yorku má i naše redakce. Sledujte s námi premiéru klíčového modelu letošního roku (+ liveblog).Ve čtvrtek 14. března v 19:00 (15. března v 01:00 ráno našeho času) představí Samsung na tiskové konferenci v New Yorku chytrý telefon Galaxy S4. Tento model se v posledních týdnech skloňuje snad ve všech pádech a před premiérou se objevily desítky úniků informací. Zda byly pravdivé či nikoliv, nám odhalí až čtvrteční gigantická akce, na kterou je pozvaných přes 3 000 novinářů z celého světa a Samsung do ní investoval nemalé finanční prostředky.

 
Pozvánka na tiskovou konferenci do New Yorku

Pozvánku na premiéru do New Yorku dostala i naše redakce. Kolega Richard Streit se v těchto chvílích společně s dalšími českými novináři přesouvá z Prahy do Mnichova, odkud budou pokračovat přímým letem do New Yorku. Samsung si pro tuto obří akci vyhradil celý Time Square – premiéry se bude moci zúčastnit i veřejnost, pro novináře pak budou připraveny prostory v Radio City Music Hall.

   
Radio City Music Hall

Premiéra Samsungu Galaxy S4 se bude živě streamovat na YouTube kanále SamsungMobile; odhalení klíčového modelu tak budete moci sledovat všichni z pohodlí svého domova. My vám budeme v průběhu naší cesty a během konání tiskové konference servírovat postřehy prostřednictvím nově založeného Twitter kanálu @smartmania_live, který můžete sledovat i prostřednictvím tohoto článku.


S tímto snímkem se před několika dny Samsung pochlubil na svém oficiálním Facebook kanálu. Bude takto Galaxy S4 skutečně vypadat? Uniklé fotografie a video nasvědčují, že ano…

Co o Samsungu Galaxy S4 zatím víme?

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku