Domů » Články » Živě z New Yorku: Sledujte s námi premiéru Samsungu Galaxy S4

Živě z New Yorku: Sledujte s námi premiéru Samsungu Galaxy S4

Samsung 14. března představí svou novou vlajkovou loď, model Galaxy S4. Pozvánku do New Yorku má i naše redakce. Sledujte s námi premiéru klíčového modelu letošního roku (+ liveblog).Ve čtvrtek 14. března v 19:00 (15. března v 01:00 ráno našeho času) představí Samsung na tiskové konferenci v New Yorku chytrý telefon Galaxy S4. Tento model se v posledních týdnech skloňuje snad ve všech pádech a před premiérou se objevily desítky úniků informací. Zda byly pravdivé či nikoliv, nám odhalí až čtvrteční gigantická akce, na kterou je pozvaných přes 3 000 novinářů z celého světa a Samsung do ní investoval nemalé finanční prostředky.

 
Pozvánka na tiskovou konferenci do New Yorku

Pozvánku na premiéru do New Yorku dostala i naše redakce. Kolega Richard Streit se v těchto chvílích společně s dalšími českými novináři přesouvá z Prahy do Mnichova, odkud budou pokračovat přímým letem do New Yorku. Samsung si pro tuto obří akci vyhradil celý Time Square – premiéry se bude moci zúčastnit i veřejnost, pro novináře pak budou připraveny prostory v Radio City Music Hall.

   
Radio City Music Hall

Premiéra Samsungu Galaxy S4 se bude živě streamovat na YouTube kanále SamsungMobile; odhalení klíčového modelu tak budete moci sledovat všichni z pohodlí svého domova. My vám budeme v průběhu naší cesty a během konání tiskové konference servírovat postřehy prostřednictvím nově založeného Twitter kanálu @smartmania_live, který můžete sledovat i prostřednictvím tohoto článku.


S tímto snímkem se před několika dny Samsung pochlubil na svém oficiálním Facebook kanálu. Bude takto Galaxy S4 skutečně vypadat? Uniklé fotografie a video nasvědčují, že ano…

Co o Samsungu Galaxy S4 zatím víme?

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

17 komentářů

 1. 4,99″…idioti.

 2. Chlapi – kvůli kousku plastu až do New Yorku, fakt jo? :-)

  • John (neregistrovaný)

   A ty by si nešiel do new yorku?

  • Poflákat se, za kulturou, prohlédnout město, to ano. Kvůli SGIV, ne :-) Ale chápu, je to jejich práce a zřejmě taky i zábava, což je fajn :-) ….

  • Do New Yorku nás společně s dalšími českými novináři pozval Samsung, čehož si velice vážíme a je to pro nás jedinečná příležitost, jak čtenářům přinést první dojmy, videopohled a fotografie zařízení, takže ano, kvůli „plastu do NY“ a rádi :)

  • Petr (neregistrovaný)

   Jinými slovy “ …darovanému koni na zuby nehleď… :-)

  • fore (neregistrovaný)

   Já bych leťel hnedka :) Škoda, snad někdy jindy, ale jsem rád, že si Samsung všímá i menších webů v takovém zapadákově jako pro ně Česká republika bezesporu je.

  • Mike (neregistrovaný)

   Vraj za kultúrov :D. Spinavy hnusny betonovy NY. Ukazka modernej civilizacie – upadok ludstva

  • Petr (neregistrovaný)

   Paradoxem je ,že ve městě ,kterému se též říká „Big Apple“ se bude odvíjet taková show v režii Samsungu :-)

  • fore: Co že si Samsung všímá menších webů, že si všímá ČR vůbec je s povděkem, kolik firem z oboru by si z toho mohlo vzít příklad…

  • no ale tak isto by si aj mohol vsimat Slovensko nie len vas Cechov (neberte to ako urazku)

  • hellwet: Zase tam máte zase schopnější operátory, nemůžete mít všechno:-)

  • Mike: Vidno, ze si v tom meste nikdy nebol-toto tvrdenie mozno plati tak akurat o Bronxe a Harleme. Btw. svoje „temne stvrte“ ma snad okrem Dubaja kazde velke mesto…

 3. tak trochu od veci to lietadlo co je na tom obrazku kde ste leteli s Mnichova do New Yorku aky to je tip lietadla? :D

 4. fero (neregistrovaný)

  Ta smartPauza je k ničemu, zbytečný další žrout baterie, co to snímá kamera?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).