Domů » Bleskovky » Zahájení prodeje Galaxy S5 se blíží, za kolik jej nabízejí k předobjednání internetové obchody?

Zahájení prodeje Galaxy S5 se blíží, za kolik jej nabízejí k předobjednání internetové obchody?

Samsung Galaxy S5 byl představen 24. února na akci Unpacked 5, která se konala při příležitosti Mobile World Congressu v Barceloně (celý článek). Během tiskové konference Samsung oznámil datum zahájení prodeje – to bylo stanoveno na 11. dubna. Tento termín by měl platit také pro Českou republiku a Slovensko. Jihokorejský výrobce na tiskovce nezmínil, za kolik se novinka bude prodávat, některé české a zahraniční internetové obchody už ale Galaxy S5 (podrobný videopohled) nabízejí k předobjednání, pojďme se tedy podívat, jaké můžeme očekávat ceny.

  

Samsung G900 GALAXY S5 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Začneme u rumunského operátora Orange, který Galaxy S5 včetně flipového pouzdra S-View nabízí ve volném prodeji za 699 EUR (zhruba 19 110 Kč včetně DPH). Britský internetový obchod Clove.co.uk telefon bez S-View krytu nabízí za rovných 550 GBP, což po přepočtu vychází na zhruba 18 300 Kč včetně DPH.


Předobjednávka Galaxy S5 v britském e-shopu Clove.co.uk

Podíváme se také na české internetové obchody. Sunnysoft.cz Galaxy S5 nabízí k předobjednání za 18 990 Kč, Smarty.cz za 18 995 Kč, Alza.cz za 19 490 Kč, CZC.cz za 18 990 Kč a Kasa.cz za 18 999 Kč. Všechny ceny jsou s DPH a platí pro 16GB variantu. Kromě té by měl Samsung nabízet i 32GB verzi, ale v tuto chvíli nevíme, zda se dostane i na český trh.


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
bkf1
Uživatel
bkf1

Pritom to vypada jak nejaky „cinan“ co stoji, tak dvojku max :D

Borec (neregistrovaný)
Anonym
Borec (neregistrovaný)

Jo hochu tvůj vkus z Horní Dolní se hodn rozchází se vkusem zbytku světa : „Lidé šílí po Galaxy S5. V předobjednávkách pokořil předchozí generaci“

peperoni (neregistrovaný)
Anonym
peperoni (neregistrovaný)

BOREC: To že lidi po něčem šílí neznamená, že je to úžasné a už vůbec to nevypovídá o vkusu lidí. To že lidi šílí po telefonu, který oproti minulé generaci prakticky nic lepšího nenabízí, jen znamená, že se dostali na úroveň iPhonistů, kteří pokud nemají nejnovější model hned po vydání, tak páchají hromadné sebevraždy (berte to s nadsázkou).

uni
Uživatel
uni

peperoni (neregistrovaný): Také budu naštvaný, pokud hned 1. víkend po vydání DIII: RoS nebudu mít krabici v poličce a data na disku:)

To fakt musíme akceptovat jen přijímání živin a vylučování, aby nebyl někdo okamžitě napaden, že je ovce něčeho?

Meky (neregistrovaný)
Anonym
Meky (neregistrovaný)

D3 je jedno velký zklamání.. nechápu lidi co chtěj po tom co blizz předvedl s D3 platit tu samou částku za datadisk, kde je většina abilit nerfnutá takže je to jen hloupá a pomalá mlátička .. A to mám nahráno přes 800 hodin na barbarovi, para lvl100 a 4mld v bance

uni
Uživatel
uni

Meky (neregistrovaný): Tak za a) jsou „dva DIII tituly“ vlastně tři, před/po patchi 2.0 a s/bez aukce, dále prodeje, které nejsou rozhodně malé a očividně o nějakém velkém zklamání nic nevědí.

Pokud chápu, právě para by měl nově vylepšovat příp. oslabené ability? Co jsem lehce kouknul na nějaké hraní z bety RoS, byl to tam pořádný úprk/hromadná úmrtí, tak nevím:-)

Meky (neregistrovaný)
Anonym
Meky (neregistrovaný)

Nj, tak jak si ale vysvetlit že z menšího 20-30 lidi ve friend listu už to pomalu nehraje nikdo, když je to taková „bomba“. Hodně lidí si tu hru koupilo jen kvůli značce Diablo, přitom hromada slibovaných prvků (random generated dungeony, PvP) prostě ve hře nebyla a pochybuju že RoS to spraví. Prostě lidi si vylevelovali postavu a tim skoncili, už je to nebavilo chodit dokola pořád to samé, stejný obsah bez náhodných prvků.. D3 mě ze všech diablo serii bavilo prostě nejmín ..

bkf1
Uživatel
bkf1

PEPERONI:

Asi tak ;-)

uni
Uživatel
uni

Meky (neregistrovaný): chvíli je to „velký zklamání“, chvíli „bomba“, dost od mantinelu k mantinelu:-)

Tak jak dlouhou je patch 2.0 živý, pár dní? Hromada pasivních DIII na toto přijde až s datadiskem (tento měsíc), nemyslím že by patch sám o sobě nějak významně nalákal zpět, byť už fakticky hra není závislá na aukci, ale toto si stejně lidi spojí až právě s příchodem datadisku. Tedy uvidíme, kolik lidí probudí své hrdiny s datadiskem (a Diablem 2.0), až si to řeknou mezi sebou, apod.

uni
Uživatel
uni

Tak jsem si řekl, že to pošolíchám (DIII), ale defakto si to ten večer jen porovnalo soubory, stáhlo to patchík (6GB….) a pak jsem šel spát. Pak že to nemá spád:-)

lokomot1
Uživatel
lokomot1

to je teda vážně pálka. Šílenost

Paja (neregistrovaný)
Anonym
Paja (neregistrovaný)

o cca 2000,- víc jak S4 při zahájení, přitom je to na chlup to samý, jak to lidi můžou kupovat… ?