Domů » Bleskovky » YotaPhone se dvěma displeji zlevňuje, bude to stačit?

YotaPhone se dvěma displeji zlevňuje, bude to stačit?

Od srpna letošního roku se v České republice prodává YotaPhone – chytrý telefon se dvěma displeji, kterému jsme v recenzi vytýkali zbytečně vysokou cenu. Poptávka po tomto modelu navíc nebyla nijak výrazná, což pravděpodobně vedlo k rozhodnutí distributora snížit cenu. Z původních 13 990 Kč jsme se dočkali zlevnění na 9 290 Kč včetně DPH.

To, čím se YotaPhone vymyká z běžné produkce, je dvojice displejů. Přední stranu okupuje 4,3palcový LCD displej, místo nevyužité plochy ovšem na zadním krytu najdete ještě druhou obrazovku se zobrazovačem využívajícím elektronický inkoust. K čemu je to dobré? Na záda si můžete umístit například svoji oblíbenou fotografii, plánek cesty či nějakou poznámku. Současně také nemusíte rozsvěcet telefon, abyste zkontrolovali zmeškané události, jelikož i ty je možné na e-ink panelu zobrazovat.

YotaPhone zlevnil. Podívejte se, kde jej seženete za nejlepší cenu…

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).