Domů » Bleskovky » YotaPhone se dvěma displeji zlevňuje, bude to stačit?

YotaPhone se dvěma displeji zlevňuje, bude to stačit?

Od srpna letošního roku se v České republice prodává YotaPhone – chytrý telefon se dvěma displeji, kterému jsme v recenzi vytýkali zbytečně vysokou cenu. Poptávka po tomto modelu navíc nebyla nijak výrazná, což pravděpodobně vedlo k rozhodnutí distributora snížit cenu. Z původních 13 990 Kč jsme se dočkali zlevnění na 9 290 Kč včetně DPH.

To, čím se YotaPhone vymyká z běžné produkce, je dvojice displejů. Přední stranu okupuje 4,3palcový LCD displej, místo nevyužité plochy ovšem na zadním krytu najdete ještě druhou obrazovku se zobrazovačem využívajícím elektronický inkoust. K čemu je to dobré? Na záda si můžete umístit například svoji oblíbenou fotografii, plánek cesty či nějakou poznámku. Současně také nemusíte rozsvěcet telefon, abyste zkontrolovali zmeškané události, jelikož i ty je možné na e-ink panelu zobrazovat.


YotaPhone zlevnil. Podívejte se, kde jej seženete za nejlepší cenu…

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na