Domů » Bleskovky » YotaPhone připravuje třetí generaci smartphonu se sekundárním e-ink displejem

YotaPhone připravuje třetí generaci smartphonu se sekundárním e-ink displejem

Ruská společnost YotaPhone už dvakrát překvapila netradičním smartphonem, jehož specialitou je černobílý e-ink displej na zadní straně. Přestože ani první, ani druhá generace YotaPhonu žádnou velkou díru do světa neudělala, výrobce se svého snu nevzdává a připravuje třetí generaci.

yotaphone

YotaPhone 3 byl původně naplánován již na první čtvrtletí loňského roku, a měl být vyroben ve spolupráci s čínskou společností ZTE, v té době jsme však o něm slyšeli naposledy. Podle nejnovějších komentářů na oficiálním Instagramu společnosti je skutečně toto zařízení stále v přípravách, byť žádné konkrétní termíny zatím zmíněny nejsou, stejně tak zatím nevíme, jak bude telefon vybaven.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. kdyby to mělo slušnou cenu jako xixao 3s a aspoň srovnatelné parametry a dalo se to ovládat i na tom elink displeji bral bych ho hned ????

    • Skvělý Yotaphone 2, výbava super, ovládání parádní a cena bezkonkurenční (3600,-Kč). Mám a nemůžu najít chybičku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).