Domů » Bleskovky » Xperia 1 II dostane vylepšenou verzi. Nabídne 12 GB RAM i elegantní barevné varianty

Xperia 1 II dostane vylepšenou verzi. Nabídne 12 GB RAM i elegantní barevné varianty

Na konci srpna vstoupí v Japonsku do prodeje Sony Xperia 1 II, která nebude provázaná s žádným operátorem, jak je tomu nyní. Telefon navíc oproti tamnímu současnému modelu, v jehož útrobách se nachází 8 GB RAM a 128GB úložiště, nabídne 12 GB RAM a 256 GB interního úložného prostoru. Zda se vylepšený model podívá i za hranice Země vycházejícího slunce, není v současné době jasné, což zamrzí nejen z důvodu lepší výbavy, ale i nových barevných variant.

sony xperia 1 ii 12gb 5 all

Xperia 1 II (12 GB) totiž dorazí na trh v limitované edici s názvem Frosted Black, která v porovnání se současným modelem upustí od lesklého povrchu ve prospěch elegantní matné černé. A na cestě jsou ještě další dvě barevné varianty – bílá a růžová. Vyjma výše uvedeného však zůstává výbava při starém, což možná příliš nepotěší ty fanoušky, kteří doufali v upgrade na čipset Qualcomm Snapdragon 865+.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments