Domů » Bleskovky » Xiaomi začíná konečně prodávat safírově modrý Mi Mix 3

Xiaomi začíná konečně prodávat safírově modrý Mi Mix 3

Smartphone Xiaomi Mi Mix 3 (recenze) byl odhalen loni v říjnu, slíbeny byly hned tří barevné varianty – černá, zelená a modrá. V obchodech bylo dosud možné zakoupit pouze černý model, od Nového roku je však na čínských stránkách Xiaomi konečně k mání i modrá varianta.

Xiaomi nabízí telefon v barvě Sapphire Blue v konfiguraci 8 + 128 GB za cenu 3 599 CNY (asi 11 900 korun bez DPH), ostatní paměťové verze jsou nadále dostupné pouze v černé barvě. Kdy půjde do prodeje elegantní varianta Jade Green, je stále nejisté.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Tak pojď THCJiříku, cpi to do nás o té reklamě. A hlavně nezapomeň dodat, jak tvůj shamesung je svatej a on nic (ukažme si na peelremote)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).