Domů » Bleskovky » Xiaomi Redmi Pro 2 na prvním snímku: bez duální kamery, za to s 4500mAh baterií

Xiaomi Redmi Pro 2 na prvním snímku: bez duální kamery, za to s 4500mAh baterií

Společnost Xiaomi chystá nástupce smarphonu Redmi Pro, který loni ve střední třídě zařízení zaujal duálním fotoaparátem, kovovým tělem, a desetijádrovým procesorem. Chystaná novinka Redmi Pro 2 má jít ve šlépějích svého předchůdce, pouze duální kameru nahradí standardní jednočočkové řešení.

redmipro2

Fotoaparát si však polepší v jiných parametrech, bude postaven na 12Mpx čipu Sony IMX362, což je 1/2,55″ senzor s pixely o velikosti 1,4 µm a podporou technologie ostření dual pixel. Telefon si také vyslouží větší akumulátor o kapacitě 4 500 mAh a vyšší kapacity pamětí – bude prodáván v kombinacích 4 + 64 GB a 6 + 128 GB, první verze má přijít na 1 599 CNY, druhá na 1 799 CNY. Kdy bude Xiaomi Redmi Pro 2 představeno, prozatím nevíme.

Recenze Xiaomi Redmi Pro: Dvouoký cizinec

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Vypada to, ze pouzity SoC bude Snapdragon 660,coz v teto cenove kategorii bude znamenat velmi slusny vykon.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).