Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi5 podle uniklých snímků oslní velmi tenkými rámečky po stranách displeje

Xiaomi Mi5 podle uniklých snímků oslní velmi tenkými rámečky po stranách displeje

Premiéra aktuální vlajkové lodi čínského výrobce Xiaomi (recenze modelu Mi4) se uskutečnila na konci července, již nyní se však objevují první informace o jejím nástupci. Společnosti se nesmírně daří, v posledním čtvrtletí se dokonce vyhoupla na třetí místo mezi výrobci smartphonů, je tedy možné, že se bude snažit proces vypouštění nových telefonů na trh urychlit.

  

Na čínské síti Weibo se objevily snímky, které mají údajně pocházet z výrobní linky Xiaomi a má na nich být zachycen model Mi5. Zdá se, že displej zařízení naroste ze současných pěti palců na vyšší hodnotu, kompenzací by však mohly být tenké rámečky kolem displeje. Viceprezident společnosti Hugo Barra se v nedávném rozhovoru nechal slyšet, že příští produkty společnosti mají přinést nové prvky s puncem jedinečnosti. Jsme zvědaví, zda se to Xiaomi podaří, a zdali se dokáže zbavit nálepky „kopie Apple“. Ačkoliv finančně dosud tato strategie Xiaomi vycházela. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. king125kg (neregistrovaný)

    Neviem, komu vadia rámčeky po stranách. Asi iba tomu Pulicerovi!!! Som zvedavý na odolnosť takéhoto pseudozariadenia!!! Kde nie sú ramčeky, tam nie je opora!!!

  2. Cernokneznik (neregistrovaný)

    Rámečky jsou otravný, zvlášť u těch tabletů za litra kde zabíraj půlku zařízení, každopádně co je moc, to je moc. Tady už bych se opravdu bál o odolnost telefonu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).