Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Note 2 údajně dostane zakřivený 3D Touch displej

Xiaomi Mi Note 2 údajně dostane zakřivený 3D Touch displej

Displej citlivý na různé úrovně přítlaku se ve světě smartphonů zatím příliš neuchytil, byť se očekávalo, že po loňských iPhonech se budou výrobci v implementaci této funkce předhánět. Jedním z mála, kdo se údajně do těchto vod chystá vstoupit, má být Xiaomi se svým chystaným vlajkovým tabletofonem Mi Note 2.

Xiaomi-Mi-Note-2-3-1

Odkazy na 3D touch obsahuje současná verze nadstavby MIUI pro systém Android, možnost zapnutí je však zešedlá, neboť žádné zařízení Xiaomi v tuto chvíli displejem citlivým na tlak nedisponuje. Spekuluje se, že prvními má být právě tabletofon Mi Note 2 a také vylepšená verze současné vlajkové lodě Mi 5s. Displej prvního jmenovaného by měl být údajně navíc zakřivený po obou stranách.

xiaomi-3d (1)

Doufáme, že Google brzy přidá nativní podporu 3D touch přímo do Andoridu, neboť pro jednotlivá řešení několika výrobců smartphonů nemají vývojáři motivaci tuto schopnost prosazovat ve svých aplikacích.

Xiaomi Mi Note 2 můžete zakoupit v obchodě Beryko.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. jemnopriezvysko (neregistrovaný)

    jou konečne nekdo kto to okopíruje pořádne , nee podřadne a možná to bude i funkční

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).