Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Note 10: známe českou cenu a termín zahájení prodeje

Xiaomi Mi Note 10: známe českou cenu a termín zahájení prodeje

Společnost Xiaomi v minulém týdnu představila svůj nový podzimní vlajkový smartphone Mi Note 10, který se pyšní jedním z nejlepších fotoaparátů současnosti a k tomu přidává velmi dobrou výdrž na jedno nabití a dostatečný (i když ne nejvyšší) výkon. Xiaomi s tímto telefonem zamíří i na tuzemský trh, a to ještě v tomto měsíci.

Xiaomi Mi Note 10 render

Xiaomi Mi Note 10 bude na našem trhu prodáván ve dvou paměťových variantách – základní verze Mi Note 10 s 6 GB RAM a 128GB pamětí přijde na 14 999 korun, varianta Pro s 8 GB RAM a 256GB úložištěm bude stát 15 999 korun včetně  DPH. Novinka už ne na cestě k nám do redakce, kde ji důkladně otestujeme a přineseme podrobnou recenzi.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pavel
Anonym
Pavel
Offline

Tou cenou to alespoň z mého pohledu úplně zabili. Foťák to má sice jeden z nejlepších na trhu, ale zbytek je střední třída. Je to takový nemastný telefon. To už se člověk zamyslí, jestli neušetřit necelou desítku a pořídit například Xiaomi Redmi Note 8 Pro, nebo si to samé připlatit a počkat na S11. Nebo nečekat, přihodit pár kaček a vzít top OnePlus. Foťák možná o trošičku slabší, ale zbytek je úplně jiný level.

Juraj
Anonym
Juraj
Offline

Co je na něm nemastného? Vždyť je lepší než můj Mate 20 pro a cenově je na tom stejně a to je Mate slevněný o 13 tisíc…

marastudna 50
Uživatel
marastudna 50
Offline

Na začátku jsem rovněž o něm uvažoval,ale ne.Počkám si v klidu na Novou Xperii X3.