Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix Alpha: prodej futuristického konceptuálního telefonu se odkládá

Xiaomi Mi Mix Alpha: prodej futuristického konceptuálního telefonu se odkládá

Xiaomi v září loňského roku představilo netradiční konceptuální smartphone Mi Mix Alpha, který disponuje 108Mpx fotoaparátem a displejem, obepínajícím prakticky celé tělo. Čínský výrobce je odhodlaný přivést tento telefon na běžný trh, k čemuž mělo dojit na přelomu roku, avšak nakonec došlo k posunutí termínu.

xiaomi mi mix alpha

Bohužel v tuto chvíli není jasné, kdy telefon půjde do prodeje; Xiaomi zatím žádné náhradní datum neohlásilo, avšak přislíbilo, že náhradní termín bude oznámen brzy. Telefon bude dostupný pouze v omezeném množství a vysoký zájem rozhodně neprobudí ani vysoká cena, která je stanovena na 2 500 EUR (asi 63 400 korun).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Mě se to líbí. Kdybych nevěděl co s penězma, tak si to koupím.

  2. Fůůha, pěkně podrobná recenze. Já jsem furt na vážkách. Hrozně jsem Folda chtěl, ale když jsem si ho byl zkusi tna prodejně moc mě nepřesvědčil za ty prachy. spíš se mi líbí ten koncept co má Huawei, ale ot je zase v ČR nesehnatelný. Nebo někdo ví, kde by se dal koupit? Peníze neřeším.

  3. Ja tomu nechapem. Ake je vyuzitie tohoto konceptu? Nejak v tom nic nevidim, okrem toho ze sa posunie technologia toho co je mozne vyrobit, ale k comu je toto v praxi?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).