Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix 2S dostává speciální zelený kabátek. Podívejte se, jak mu sluší

Xiaomi Mi Mix 2S dostává speciální zelený kabátek. Podívejte se, jak mu sluší

Společnost Xiaomi představila novou barevnou variantu svého špičkového modelu Mi Mix 2S. Jedná se o limitovanou edici Emerald Green, která byla vyvinuta v kooperaci s Danhuang Academy. Barva má připomínat minerál jadeit, který je v oblíbený zejména v Číně.

Přestože se jedná o limitovanou edici, ostatní parametry zůstaly nezměněny, stále zde máme 5,99″ displej s FullHD+ rozlišením a čipset Qualcomm Snapdragon 845, telefon se bude prodávat pouze v nejvyšší paměťové výbavě s 8 GB RAM a 256GB úložištěm.

Prodej se rozběhne v Číně 14. srpna, cena je stanovena na 3 999 CNY (asi 13 100 korun bez DPH). Zda se dostane pár kusů i do naší domoviny, je v tuto chvíli neznámé.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).