Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 8 dostává stabilní Android 10 s prostředím MIUI 11

Xiaomi Mi 8 dostává stabilní Android 10 s prostředím MIUI 11

Smartphone Xiaomi Mi 8, který v květnu roku 2018 vyrazil do světa jako vlajková loď firmy, dostává svůj druhý velký systémový update. Telefon šel do prodeje s Androidem 8.1 Oreo, nyní však jeho globální verze povyšuje na aktuální Android 10 svázaný s prostředím MIUI 11.

miui11

Aktualizace s označením firmware MIUI 11.0.1.0 QEAMIXM je nabízena formou OTA a vyžaduje stažení cca 1,9GB balíku dat. Majitelé Xiaomi Mi 8 se mohou těšit na lepší zabezpečení, vylepšený tmavý mód, přepracovanou grafiku, nové systémové zvuky a několik dalších drobností. Výrobce také slibuje vyšší stabilitu a nápravy některých chyb.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Mi 9SE také včera 👍🏼

  2. Xiaomi Mi 8 stale android 9 :(.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).