Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 8 a Mi Band 3: známe oficiální české ceny a dostupnost

Xiaomi Mi 8 a Mi Band 3: známe oficiální české ceny a dostupnost

Smartphone Xiaomi Mi 8 a chytrý náramek Mi Band 3 patří mezi jedny z nejsledovanějších a nejočekávanějších produktů tohoto čínského výrobce pro letošní rok. A není se čemu divit, v případě Xiaomi Mi 8 se uživatelé mohou těšit na velký displej, špičkovou hardwarovou výbavu a výrazně nižší cenu, než za jakou se prodávají obdobně vybavené konkurenční smartphony.

Kdy a za kolik?

Xiaomi Mi 8 jsme vám představili v tomto článku s prvními dojmy, test náramku Mi Band 3 pro změnu naleznete zde. Nyní pro vás máme také informaci o oficiálních českých cenách a dostupnosti. Xiaomi Mi 8 se u nás bude prodávat ve dvou paměťových variantách; verze s 6 GB RAM a 64GB interní pamětí se bude prodávat za 13 990 Kč, vybavenější Mi 8 s 8 GB RAM a 128GB pamětí pak za 14 990 Kč včetně DPH. S uvedením do prodeje se počíta v průběhu srpna. Kompletní hardwarové parametry Xiaomi Mi 8 naleznete v našem katalogu.

Mi Band 3 s anglickým firmware

Sportovní náramek Xiaomi Mi Band 3 se u nás začne prodávat v průběhu září za 999 Kč včetně DPH (verze bez NFC). Speciální Explorer edice Xiaomi Mi 8 s čtečkou otisků v displeji a průhlednými zády dorazí na pulty obchodů v průběhu října, cenu ale zatím neznáme.

Xiaomi Mi 8 & Xiaomi Mi Band 3: první dojmy

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

12 komentářů

 1. Kdo si chce koupit naramek za 999, tak neresi citelnost, i mnohem drazsi naramky maji stejny problem. Ona tam dat spiskovy displej bude jen on stat tech 999.

 2. Vybavenější Mi 8 s 128GB pamětí má stále 6GB RAM, pouze Explorer Edition má 8GB RAM.

 3. Tak který vybrat? Oneplus 6 nebo Xiaomi Mi8?

  • Jirka Novák

   Asus Zenfone 5Z

  • Já neustále čekám na Xiaomi mi 8 Explorer edition
   A je to dost o nervy čekat do října když si teď můžu vybrat oneplus 6 nebo počkat mi 8 Explorer edition

 4. Nevíte někdo jak to vypadá se Xiaomi Mi 8 SE?

 5. A verze se čtečkou v displeje u nás nebude?

 6. Mam Mi8 6GB+256GB i náramek Band3 a super skvělé stroje ????????????????????????????????

 7. Xiaomi Mi 8 bude dostupný v xiaomi store už do 1.8.2018, takže příjde během následujících 2 týdnů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).