Domů » Bleskovky » Pozvánka prozrazuje: Xiaomi Mi 5s vsadí na duální fotoaparát

Pozvánka prozrazuje: Xiaomi Mi 5s vsadí na duální fotoaparát

Čínská společnost Xiaomi bude příští úterý 27. září představovat svůj nový smartphone, který byl dosud označován jako Mi 5s, avšak podle nejnovějších zpráv má nakonec nést jméno Mi Note S. Ať se bude novinka jmenovat jakkoliv, můžeme se těšit na dechberoucí parametry, a podle následující pozvánky i na duální fotoaparát.

xdc

Xiaomi již má s duální kamerou zkušenosti, obsahuje ji v červenci představený smartphone Redmi Pro. Fotoaparát chystané novinky má mít 16 Mpx snímač, 4osou optickou stabilizaci, laserové ostření a světelnost objektivu f/1.8. Ostatní parametry mají být rovněž velice zajímavé – čipset Qualcomm Snapdragon 821, až 6 GB RAM a 128 (možná i 256) GB vnitřního úložiště. Tato kombinace údajně telefonu vynese až 164 tisíc bodů v benchmarku AnTuTu.

Xiaomi Mi5s můžete zakoupit v obchodě Beryko.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Pacik (neregistrovaný)

    Pokud to nepřeženou s cenou, a bude i nějaká verze pro tchajwan, nebo tak podobně (s frekvencemi LTE používané v ČR), tak by to mohl být perfektní telefon – už jen díky MIUI :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).