Domů » Bleskovky » Xiaomi má novou powerbanku. Zaujme obří kapacitou i rychlým nabíjením

Xiaomi má novou powerbanku. Zaujme obří kapacitou i rychlým nabíjením

Kapacity akumulátorů v telefonech rostou, a proto je zapotřebí na tento trend připravit i doprovodné příslušenství, zejména powerbanky. Pryč jsou časy, kdy vám externí akumulátor s kapacitou 7 000 mAh vystačil na několikanásobné dobití telefonu, dnes musíte vybírat powerbanky s výrazně vyšší kapacitou. Jednu takovou v tomto týdnu představila společnosti Xiaomi.

Mi Power Bank 3: vysoká kapacita a rychlé nabíjení

Novinka od Xiaomi se jmenuje Mi Power Bank 3 a pyšní se příjemnými parametry – kapacita vestavěného akumulátoru je 30 000 mAh, což znamená, že vlajkový model Xiaomi Mi 10 z ní dobijete 4,5×, letošní iPhone SE dokonce víc než desetkrát (při započtení veškerých ztrát).

mi power bank 1

Potěšující je i podpora rychlého dobíjení, a to jak směrem dovnitř (24 W) i ven (18 W). Pokud připojíte drobné příslušenství jako sluchátka či hodinky, powerbanka se dvojím poklepáním na napájecí tlačítko přepne do režimu s nízkým proudem. Na těle zařízení najdete bohatou zásobu portů dvě USB-A, USB-C a microUSB.

mi power bank 2

Cena a dostupnost

Mi Power Bank 3 se začne prodávat od 18. června v Číně, cena je stanovena na 170 CNY (asi 570 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments