Sledujte nás na YouTube

Xiaomi koná 9. prosince tiskovou konferenci: Představí čističku vzduchu nebo ultralevný tablet?

Vánoce jsou již za rohem, ale někteří výrobci mobilních zařízení zřejmě ještě letos neřekly své poslední slovo. Čínský drak Xiaomi rozeslal pozvánky na akci, která se odehraje 9. prosince v Číně, na pozvánce je vyobrazen větrník s popiskem: Společně do větru.

  

Xiaomi zároveň připravilo PSD soubor, který umožňuje fanouškům zakomponovat tento větrník do svých grafických nápadů, zde jsou některé z nich:

   

   

Objevují se hlasy, které tvrdí, že by Xiaomi mohlo představit chytrou čističku vzduchu, ostatně sám viceprezident společnosti Hugo Barra nedávno řekl, že bychom byli překvapeni, kdybychom věděli, s čím vším experimentují.

 

Je však možné, že čínská společnost bude chtít ještě před Vánoci zaútočit na trh s tablety a představí nedávno odhalený 9,2“ model, který má za cenu kolem dvou tisíc nabídnout podporu sítí LTE. Na rozuzlení si budeme muset počkat do příštího úterý. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *