Sledujte nás na YouTube

Xiaomi bude v Číně nabízet své telefony výměnou za iPhone

Telefony iPhone jsou v Číně velmi populární, velký úspěch však na tamním trhu zaznamenává i domácí značka Xiaomi, která se nikdy netajila inspirací právě v jablečných produktech. Marketingoví manažeři Xiaomi nyní pracují na kampani, která si klade za cíl snížit podíl jablečných telefonů na úkor vlastních telefonů.

 
Xiaomi se srovnávání vlastních produktů se zařízeními od Apple nebojí 

Hlavní tváří kampaně mají být v minulém týdnu představené tabletofony Mi Note a Mi Note Pro. První jmenovaný má být nabízen novým zákazníkům za iPhone 5S, Pro verze má být k dispozici výměnnou za iPhone 6 a 6 Plus, na stavu iPhonů údajně nezáleží. V minulosti využil jablečných zařízení ve své kampani například Microsoft, který podobným způsobem vyměňoval vlastní tablety Surface Pro 3 za notebooky MacBook Air s doplatkem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. maraaaaa (neregistrovaný)

  Pro Xiaomi skvělý kšeft. Taky bych vyměnil svoje za iP6 :D

 2. Nikdo (neregistrovaný)

  Pokud nezáleží na stavu, tak může být výhodný projít smeťáky a hledat rozmlácený Iphony. Protože to je asi tak jedinej stav, kterýmu je Xiaomi schopný konkurovat :-)

 3. Martin P. (neregistrovaný)

  Dovezte nám rok starou Audi A4 a dostanete od nás novou Dacii Longi v plné palně.

 4. Nyron (neregistrovaný)

  Pochybuji ze to pujde vymenit za znicene zarizeni… Vyrobce by sel sam proti sobe… Vydledek by byl takovy ze typicka isheep, ktere by telefon spadl do zachoda a apple by to nereklamovaL, zajde do Xiaomi, vymeni rozbite za nove, zajde do nejblizsiho bazaru a obratem ma s priplatkem novy Iphone. Kravina

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *