Domů » Články » XCPUScalar: Nová verze programu pro taktování Xscale procesorů (aktualizováno)

XCPUScalar: Nová verze programu pro taktování Xscale procesorů (aktualizováno)

XCPUScalar 2.95Společnost ImmierSoft vydala novou verzi programu pro taktování Xscale procesorů – XCPUScalar 2.95. V nové verzi byla vylepšena podpora operačního systému Windows Mobile 5.0. Výrobce také obohatil program o podporu několika nových zařízení (HTC Universal, Treo 700w, Mio A701…) a vylepšil kompatibilitu se staršími modely.

Dále byla přidána podpora zařízení se square displeji (240x240px) a vylepšena práce s programem v landscape režimu. Podpora VGA displeje v landscape módu však stále chybí. Nově je také možné taktovat Intel Xscale procesory až na frekvenci 728Mhz.

Demoverzi programu stahujte z naší Download sekce. Plnou verzi je možné za 19$ zakoupit například na Handango.

Aktualizováno: Výrobce vydal několik dní po verzi 2.95 aktualizovanou 2.96 (zajimavé, že původní 2.95 z changelogu úplně zmizela), ve které byla konečně opravena kompatibilita s Windows Mobile 5.0. Soubor v Download sekci byl aktualizován.

1 2

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kato
Uživatel
Kato
Offline

Jenom technicka pripominka (nechce se mi to ted hledat) – MDAc II mel Intel XScale procesor? Ja mel za to, ze jak je ted v mode, tak ze do neho taky narvali TI Omap… Ale tak asi jsem se evidentne mylil