Domů » Články » XCPUScalar: Nová verze programu pro taktování Xscale procesorů (aktualizováno)

XCPUScalar: Nová verze programu pro taktování Xscale procesorů (aktualizováno)

XCPUScalar 2.95Společnost ImmierSoft vydala novou verzi programu pro taktování Xscale procesorů – XCPUScalar 2.95. V nové verzi byla vylepšena podpora operačního systému Windows Mobile 5.0. Výrobce také obohatil program o podporu několika nových zařízení (HTC Universal, Treo 700w, Mio A701…) a vylepšil kompatibilitu se staršími modely.

Dále byla přidána podpora zařízení se square displeji (240x240px) a vylepšena práce s programem v landscape režimu. Podpora VGA displeje v landscape módu však stále chybí. Nově je také možné taktovat Intel Xscale procesory až na frekvenci 728Mhz.

Demoverzi programu stahujte z naší Download sekce. Plnou verzi je možné za 19$ zakoupit například na Handango.

Aktualizováno: Výrobce vydal několik dní po verzi 2.95 aktualizovanou 2.96 (zajimavé, že původní 2.95 z changelogu úplně zmizela), ve které byla konečně opravena kompatibilita s Windows Mobile 5.0. Soubor v Download sekci byl aktualizován.

1 2

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Kato (neregistrovaný)

    Jenom technicka pripominka (nechce se mi to ted hledat) – MDAc II mel Intel XScale procesor? Ja mel za to, ze jak je ted v mode, tak ze do neho taky narvali TI Omap… Ale tak asi jsem se evidentne mylil

  2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Diky za opravu, ja jsem ty zarizeni opisoval ze stranek vyrobce, kde maji uvedeneho i Compacta 2 a vubec me to netrklo

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *