Domů » Články » WinX DVD Ripper vám pomůže s digitalizací DVD. Licenci nyní můžete získat zdarma

WinX DVD Ripper vám pomůže s digitalizací DVD. Licenci nyní můžete získat zdarma

S technologickým pokrokem a zrychlujícím se internetem je naše potřeba využívat fyzická média čím dál tím nižší. To ovšem neznamená, že by CD a DVD byla jen reliktem minulosti – své o tom ví například majitelé starších aut či čerství absolventi univerzit.

WinX DVD Ripper Platinum 1

Letité zkušenosti zúročené v perfektním softwaru

WinX DVD Ripper Platinum patří mezi špičku ripovacích softwarů na trhu. Od prvního uvedení na trh v roce 2009 uběhlo letos celých deset let, během kterých nasbíral 70 milionů stažení ve více než 200 zemích. Bez pořádné porce funkcí by se nicméně WinX DVD Ripper Platinum neudržel na trhu příliš dlouho.

WinXRipper 1

  • převod DVD do  MP4, H.264, HEVC, AVI a MPEG
  • rychlá záloha DVD – převod do videa či ISO obrazu bez ztráty kvality
  • převod DVD do formátů pro pohodlné sledování na iPadu/iPhonu/Androidu a PC
  • oprava chyb při přehrávání na starších DVD během procesu digitalizace

Velikou výhodou WinX DVD Ripper Platinum je nejen rychlost ripování DVD, ale také jeho kvalita. K tomu využívá WinX DVD Ripper Platinum například hadwarovou akceleraci a jiné nástroje, které zaručují maximální kvalitu při maximální možné rychlosti. Dvouhodinový film na DVD díky tomu trvá převést do jiného formátu pouhých 5 minut.

Ripování snadno, rychle a v maximální kvalitě

Urychlující technologie totiž umí naplno využít nejen vícejádrový procesor, ale také grafiky od Nvidie či AMD. Jako příklad lze uvést video o velikosti 6,39 GB v rozlišení 720 x 480 px, s datovým tokem 5 540 Kbps (video) + 448 Kbps (audio), u kterého převod zabere pouhých 5 minut. Svou bohatou sbírku DVD tak digitálně zálohujete velice rychle.

WinXRipper 2

Kopírování a konverze zahrnuje také klonování DVD do obrazu ISO, případně kopírování obsahu DVD do formátu MPEG2 v bezztrátovém video přenosu s podporou 5.1 kanálového zvuku AC3/DTS Dolby audio.

dvd ripper kvalita

Specialitou je pak možnost zbavovat filmy regionálních zámků, či cizojazyčným snímkům měnit jazyk a přidávat titulky. A pokud potřebujete do samotného filmu nějak zasáhnout, máte k dispozici jednoduchý editor videa, kde můžete třeba oříznout obraz nebo rovnou seskládat několik videí za sebe.

Zazálohujte si svou sbírku DVD

Záloha filmů se hodí především proto, abyste o svou pracně vytvořenou kolekci filmů časem nepřišli. Je přitom lhostejné, zda je tato kolekce originální, či se v ní nachází také několik podomácku vyrobených kousků – WinX DVD Ripper Platinum si poradí i s nimi. Velikou výhodou je speciální mechanismus, který při záloze dokáže opravovat do určité míry také data, která se nachází na fyzicky poškozených discích.

How to Rip DVD with WinX DVD Ripper Platinum [OFFICIAL INTRO]

WinX DVD Ripper Platinum spustíte bez problémů na strojích s Windows 10 a nižšími a mezi podporované jazyky patří Angličtina, Francouzština, Němčina, Italština, Španělština, Japonština a Čínština. Chcete si WinX DVD Ripper Platinum pořídit? Pak máte jedinečnou příležitost.

WinX DVD Ripper Platinum

Black Friday: získejte doživotní Platinum licenci zdarma

V rámci Black Friday lze totiž  pořídit doživotní licenci WinX DVD Ripper Platinum za bezkonkurenční cenu. Na oficiálních stránkách můžete WinX DVD Ripper Platinum pořídit za 29,95 dolarů (cca 700 korun), standardní cena je přitom 67,95 USD. A to není všechno. Až do 9. prosince můžete licenci na mírně omezenou “Giveaway verzi“ získat zcela zdarma. Každý den se totiž rozdává 500 kopií WinX DVD Ripper Platinum.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

4 komentářů

  1. Díky za odkaz, jen pozor ta „giveaway“ verze není plnou verzí viz: [odkaz]

    • Taky jsem na to teď koukal, ale funkcemi je ta aktuálně bezplatná verze verze stejná jako ta Platinum. Jestli to chápu dobře, tak tam není jen podpora pro budoucí aktualizace :)

  2. škoda že není verze pro Mac, tohle bych docela využil :(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).