Domů » Bleskovky » Windows Phone dostává oficiální aplikaci Dropbox

Windows Phone dostává oficiální aplikaci Dropbox

V listopadu loňského roku si Microsoft podal ruku s Dropboxem a integroval přistup k tomuto cloudovému úložišti do kancelářského balíku Office. Nyní učinil svůj krok Dropbox a připravil oficiální univerzální aplikaci pro systém Windows Phone a Windows.

 

Skrze tuto aplikaci lze přistupovat k dokumentům, spravovat soubory a složky, upladovat nové soubory, zkrátka obsluhovat všechny funkce, které od cloudového úložiště očekáváte. Své soubory můžete sdílet s ostatními zasláním odkazu, vybrané složky a soubory si můžete přidávat do oblíbených pro rychlý přístup. Aplikaci Dropbox pro Windows 8.1 si můžete stáhnout z tohoto odkazu, aplikaci pro Windows Phone, Android a iOS kliknutím na odkazy níže.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

16 komentářů

 1. wtf (neregistrovaný)

  :D :D ved cloudsix for dropbox vyzera niekolko krat lepsie ako tato oficialna app :D

 2. skvele, uz tedy zaostavaji misto 5 let jenom 4 a pul :-D

 3. Zaujimave ze cez web mi appku najde, ale cez telefon iba vsetky mozne neoficialne, ale oficialnu nie…

 4. Super, to je jediná aplikace která mi na mojí Lumii chyběla

 5. pavel (neregistrovaný)

  Koho zajímá v WP nějaký Dropbox?Když máme OneDrive, který je do systému integrovan mnohem lépe?

  • abc (neregistrovaný)

   Ne každý chce kvůli novému telefonu používat novou synchronizační službu, třeba používá zdárně XY let Dropbox. Ale chápu, MS ovce nechce možnost výběru, chce jen pojídat to, co mu jeho pasáček (MS) naservíruje.

  • Pindáš voloviny. Jedině MS sám oficiálně podporuje úložiště třetích stran, konkrétně Office na iOS i Androidu mají nativní podporu Dropboxu.

   Je to Google a Apple, kteří nedávají svým ovcím možnost výběru.

  • abc (neregistrovaný)

   A pak ses probudil :) Na Androidu si samozřejmě můžu nainstalovat Dropbox a nemusím vůbec používat Google Disk, což mimochodem taky dělám…

  • STEELSPACE: No, pokud vím, tak i na Droidu funguje OneDrive, tak nelži o tom, že nějaké ovce nemají možnost výběru.

  • wtf (neregistrovaný)

   Prečo by si nemal možnosť vyberu? 3rd aplikácia cloudsix je hádam aj jednoduchšia ako oficialna. A ta je na wp uz dosť dlho.

  • Já taky používám Dropbox a Windows Phone už roky. OneDrive mam jenom proto, že mi ho MS dal zadarmo, ale jeho využití aspoň pro mě je minimální. Proto Dropbox hodně vítám. Cloudsix používám dlouho, ale je vždycky dobrý vidět, že i sám výrobce platformu ofiko podporuje.

  • Bublina (neregistrovaný)

   Dropbox nepoužívám, ale proč tu možnost nemít? OneDrive používám všude. Na PC i na tabletu Nexus7, kde šlape dobře, podobně jako OneNote, MS Office a pod. Takže MS věci fungují slušně bez ohledu na platformu. Což ovšem nemění nic na tom, že WP na mobilu jsou pro mne osobně po reálných zkušenostech stále zdaleka nejlepší OS v porovnání s ostatními.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).