Domů » Bleskovky » Vývoj HTC One Prime byl údajně odložen na neurčito

Vývoj HTC One Prime byl údajně odložen na neurčito

Letošní rok nepřipravil tchajwanský výrobce HTC pouze vlajkovou loď One (M8), ale i několik jejích derivátů – zmenšenou verzi One Mini 2 a dnes představený plastový model HTC One Ace. Dalším modelem v řadě měla být prémiová varianta s přízviskem Prime, podle Evleaks však byl jeho vývoj zrušen, respektive pozastaven na neurčito.

 

Tento model se měl stát konkurencí připravované prémiové verze Samsungu Galaxy S5 nebo nedávno představeného LG G3, spekulovalo se o maximální možné výbavě, jako je 5,5“ Quad HD displej, procesor Qualcomm Snapdragon 805 a vylepšený duální fotoaparát. Uvidíme, zda se HTC k tomuto (pravda, oficiálně nikdy nepřiznanému) modelu vrátí, stejně tak jsme zvědaví, jak to vlastně bude s prémiovým Samsungem Galaxy S5.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Jistě, pak by totiž přišel se žalobou Bumblebee…

  2. Lubean (neregistrovaný)

    Řekl bych že HTC je definitivně na pokraji brzkého konce…

    • Tony (neregistrovaný)

      Kvôli tomu, že zrušili Prime s 5.5 palcovým displejom a nahradia ho pravdepodobne One Max 2 s 6 palcovým displejom? :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).