Využijte slevový kód a ušetřete 1 000 Kč při nákupu Samsung Galaxy Buds Pro

galaxy buds pro sound life

Pokud chcete špičková sluchátka, s kterými si užijete každý tón vaší oblíbené skladby a zároveň s nimi můžete pohodlně pracovat, tak byste měli zpozornět. Máme pro vás akční kód, který vám po zadání na stránkách samsung.cz sníží cenu sluchátek Galaxy Buds Pro o 1 000 Kč. Kód najdete dole v článku na tomto odkaze. Nabídka platí do konce března nebo vyprodání zásob.

Sluchátka Galaxy Buds Pro jsou bezdrátová sluchátka, vybavená pokročilou funkcí potlačení okolního hluku (ANC), která dokáže potlačit až 99 % hluku z okolí. Zároveň ale umí hlas zesílit a vy se tak můžete zapojit do diskuze, aniž by vám cokoliv uteklo. Vynikající zvuk zajišťují dvoupásmové reproduktory s 11mm wooferem a 6,5mm tweeterem.

Samsung Galaxy Buds Pro
Samsung Galaxy Buds Pro

Galaxy Buds Pro jsou vybavena funkcí Auto Switch, která zajistí automatické připojení k zařízení, kde jste právě aktivní. Sluchátka navíc umí vydávat zvuk a vy je tak v místnosti už nikdy nebudete muset složitě hledat. Víc informací o sluchátkách a jejich pokročilých funkcích najdete na stránkách samsung.cz.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku