Domů » Bleskovky » Vytaste světelné meče! Star Wars: Knights of the Old Republic II míří na Android

Vytaste světelné meče! Star Wars: Knights of the Old Republic II míří na Android

Herní série Knights of the Old Republic patří mezi klenoty herních příspěvků do světa Star Wars. Port prvního dílu od studia Bioware se před pár lety chopila Aspyr Media, přičemž fanoušci takřka ihned po zveřejnění začali netrpělivě vyhlížet také díl druhý.

Star Wars: Knights of the Old Republic II | Mobile Trailer

Jenže ten bohužel nepřicházel. Skupina hardcore fanoušků dokonce začala na dvojce pracovat na vlastní triko, jen aby na naléhavou potřebu druhého dílu upozornila.

STAR WARS Knights of the Old Republic II The Sith Lords
Screenshot z iOS verze

A po dlouhých šesti letech se všichni fanoušci světa Hvězdných válek dočkali. Star Wars: Kinghts of the Old Republic II – The Sith Lords, jak zní celý název hry, konečně zamíří na telefony a tablety s operačním systémem Android.

STAR WARS™: KOTOR II
Cena: 399,99 Kč

Datum vydání bylo stanoveno na 18. prosince za cenu 14,99 dolarů (cca 330 korun). Každý fanoušek Star Wars tento vánoční dárek jistě ocení. Za 10 dolarů je titul k mání také na iOS.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. DOBRY DEN A CHTEL BYCH SE ZEPTAT PROC ME NEFUNGUJE V 64BIT EMULATORU NOVA MOBILNI HRA STAR WARS: KOTOR 2 KTEROU JSEM SI KOUPIL V OBCHODE GOOGLE PLAY NA SVEM MOBILNIM TELEFONU XIAOMI POCOPHONE A ZATIM JSEM TUTO SKVELOU MOBILNI HRU ZKOUSEL V EMULATORU BLUESTACKS KONKRETNE V 64BIT. INSTANCI ANDROID 7 NOUGAT 64BIT A UKAZAL SE MI POUZE UVODNI OBRAZEK Z TETO MOBILNI HRY ALE PAK SE HRA ASI UPLNE ZASEKLA A NEKDY ME TO U TOHO ZASEKLEHO UVODNIHO OBRAZKU UKAZUJE ASI TAKE FPS 1 A PAK ZASE 0 A PAK SE TO TVARI ASI TAK ZE SE HRA UPLNE ZASEKLA A ZAMRZLA A ZVUK U TOHO TAKE NENI ZADNY SLYSET A PROSIM POMOZTE MI ? A PREDEM DEKUJI MOC ZA POMOC ?! S POZDRAVEM VAS VELKY FANOUSEK A KAMARAD TOMAS ALIAS DOKTORXP ?! -))

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).