Domů » Bleskovky » Vyšel univerzální Instagram pro Windows 10 Mobile: Bohužel zase jen jako beta verze

Vyšel univerzální Instagram pro Windows 10 Mobile: Bohužel zase jen jako beta verze

Na konci roku 2013 vyšla beta verze aplikace Instagram pro Windows Phone 8, přičemž dodnes se nálepky beta nezbavila. A co víc, za onu dlouhou dobu nedostala žádný update s novými funkcemi, zatímco na konkurenčních platformách byl Instagram neustále vylepšován. Nyní však konečně přichází vytoužený restart – zbrusu nová univerzální aplikace.

instagram-beta-win10-screens-1

Bohužel hned na začátku vás musíme zklamat, jedná se o ranou beta verzi, ve které nefungují některé funkce, například přihlášení přes Facebook nebo sdílení fotografií z aplikace Fotky. Aplikace se také často potýká s pády, takže při každodenním použití jsou zapotřebí pevné nervy nebo alternativní neoficiální aplikace 6tag.

Instagram
Instagram
Autor: ‪Instagram‬
Cena: Kostenlos

Instagram pro Windows 10 Mobile byl vytvořen konverzí z iOS verze, nikoliv však přes nástroj Islandwood, ale technologií Osmeta přímo od Facebooku. Aplikace je dostupná pouze na mobilních Windows 10, verze pro počítače by mohla přijít někdy později. Jestli tedy od ní opět nedá Instagram ruce pryč.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments