Domů » Bleskovky » Vyrobte si iPhone 7 již dnes. Musíte však zničit dva iPhony 6s (video)

Vyrobte si iPhone 7 již dnes. Musíte však zničit dva iPhony 6s (video)

Nové iPhony budou představeny až po letních prázdninách, přesto je jejich výbava víceméně známá již dnes, tedy spolehneme-li se na všemožné úniky z posledních týdnů. Podle nich nás letos žádná revoluce nečeká, dokonce nemá dojít ani ke zvýšení číslovky v názvu, což si Apple údajně schovává až na příští rok, kdy iPhone oslaví desáté výročí své existence. Chlapci z YouTube kanálu PeripateticPandas posbírali všechny spekulace a rozhodli se, že si nový iPhone vyrobí již dnes.

How-to upgrade your iPhone

Nutno podotknout, že si nebrali žádné servítky, koneckonců úhlová bruska a vrtačka jim dobře posloužily i v jejich předchozích videích. Pro stvoření příští generace iPhonu je zapotřebí odstranit z iPhonu 6s sluchátkový 3,5mm konektor, vyvrtat do něj otvory pro stereoreproduktory, nalepit druhou čočku fotoaparátu a za pomoci samolepící pásky vytvořit šablonu pro nové rozmístění anténních předělů. Posledním krokem je přestříkání zařízení tmavě modrou barvou, která má v letošním roce ve světě iPhonů premiéru. Jak se vám nový iPhone líbí?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments