Sledujte nás na YouTube

Vyrobeno v ČR: Google Play dostává novou sekci pro tuzemské aplikace a hry

Vyhledávání lokálních aplikací v obchodě Google Play bude zase o něco snazší, dostává totiž novou sekci Vyrobeno v České republice, v níž jak z názvu vyplývá, najdete aplikace a hry tuzemských vývojářů.

K nim se dostanete pomocí tohoto odkazu nebo kliknutím na proužek ve spodní třetině hlavní stránky obchodu Google Play. Prozatím se zde nachází necelé tři desítky aplikací, bude tedy zřejmě nutné vyčkat, až Google tuzemské aplikace do příslušné kategorie zařadí. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Memosis (neregistrovaný)

    „bude tedy zřejmě nutné vyčkat, až ostatní vývojáři přidají do svých aplikací a her informaci o zemi původu.“

    Takovou kolonku v Play Store Developer Console nevidím. Podle názvu kategorie “Czech Apps Worth Getting” a taky zatím obsažených položek to spíš vypadá, že to vybírá někdo z Googlu a vývojář to neovlivní…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *