Vyměnit starý notebook za nový MacBook se teď vyplatí, ušetříte tisíce korun

900 450 MacBook Pro 16inch

Vyměnit starý notebook za nový MacBook se teď vyplatí. Prakticky všechny počítače s logem nakousnutého jablka jsou nyní totiž ve velkých slevách. U Mobil Pohotovosti navíc při upgradu na nový MacBook získáte 5% bonus k výkupní ceně, takže své starší zařízení prodáte ještě výhodněji.

Upgrade na nový MacBook

Je libo MacBook Air M1 jen za 823 Kč měsíčně nebo Mac mini M1 dokonce jen za 605 Kč měsíčně? Stačí při koupi nového počítače od Applu přinést na výkup jakékoli starší zařízení. A nemusí to být nutně jen notebook, u Mobil Pohotovosti můžete prodat i smartphone, tablet, chytré hodinky nebo třeba herní konzoli. Hodnota vašeho staršího zařízení se odečte od ceny nového Macu a doplatek si můžete nechat rozdělit do 26 měsíců, čímž získáte nejnižší splátku na trhu.

Nový MacBook Pro zlevnil až o 9 tisíc

MacBooky a další Macy jsou momentálně zlevněné o několik tisíc, takže i díky tomu se jejich koupě teď tak vyplatí. Například cena nejoblíbenějšího MacBooku Air M1 klesla na 26 990 Kč (dříve 29 990 Kč), nový 24“ iMac M1 je zlevněný až o 5 500 Kč a nový 14“ a 16“ MacBook Pro koupíte až o 9 tisíc levněji.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku