Domů » Články » Vyhrajte špičkový reproduktor SRS-XB33 a roztančete každou party

Vyhrajte špičkový reproduktor SRS-XB33 a roztančete každou party

Ve spolupráci se značkou Sony jsme pro vás připravili rychlou soutěž o kvalitní bezdrátový reproduktor, který nejen že skvěle hraje, ale dokonce mu nevadí ani voda, takže se nemusíte bát poškození třeba v případě nechtěného pádu do bazénu během zahradní párty. Zesílená konstrukce zajistí, že reproduktor vydrží nějaký ten náraz. Díky velkému akumulátoru vydrží hudbu přehrávat až 24 hodin.

sony soutez

Co musíte udělat, abyste tento bezdrátový reproduktor získali? Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky, které naleznete ve formuláři níže. Pak už je jen nutné, aby se štěstí usmálo právě na vás. Z došlých správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který získá reproduktor Sony SRS-XB33 v ceně 4 299 Kč.

Oficiální text od Sony: Chcete vašim akcím dodat tu správnou atmosféru? Bezdrátový reproduktor Sony SRS-XB33 s funkcí EXTRA BASS vám pomůže roztočit každou párty a ukáže, jak mají basy skutečně znít. Navíc díky odolnosti proti vodě, prachu a otřesům si můžete dopřát kvalitní zvuk bez kompromisů kdykoliv a kdekoliv.

Přenosný Bluetooth reproduktor SRS-XB33 disponuje speciálně tvarovanými reproduktory X-Balanced Speaker Unit, které poskytují vysoce kvalitního zvuku a díky velkému akustickému tlaku poskytují bohatší, hlubší zážitek z poslechu.  Pokud chcete navodit festivalovou atmosféru stačí pouze přepnout na režim „živý zvuk“, kterým hudbu změní v jedinečný zážitek z prostorového zvuku.

Reproduktor můžete také spárovat s jakýmkoliv chytrým zařízením s operačním systémem Android či iOS a skrze aplikace Sony Music Center a Fiestable přepínat skladby a měnit osvětlení či režimy zvuku. SRS-XB33 přináší vysoce kvalitní zvukový zážitek za jakýkoliv podmínek – prach, otřesy ani stříkající voda mu nikterak neuškodí, takže ho můžete bez obav nosit všude s sebou. Odolá dokonce i slané vodě, proto se nemusíte bát ani na mořské pláži.  S vysokou výdrží baterie si můžete užívat poslech až po 24 hodin.

Sony EXTRA BASS™ Wireless Speaker SRS-XB33 Official Product Video

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 9. září 2020, 09:00 hodin do 12. září 2020, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 12. září 2020.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na zadané soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí bude po skončení soutěže náhodně vygenerován jeden výherce, který získá reproduktor Sony SRS-XB33 v černé barvě.

6. Výherce bude Pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru jméno + příjmení bude po skončení soutěže vyhlášeno v závěru tohoto soutěžního článku (formou aktualizace), s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 14 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail) budou využity pouze pro účely odeslání výhry. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

10. V případě, že výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

12. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže, či za doručení zprávy o výhře.

13. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Aktualizováno 14. září: výhercem se stává…

Z celkem 1354 správných odpovědí se tentokrát usmálo štěstí na Janinu Slavíkovou z Hradce Králové, které tímto gratulujeme :-)

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.