Domů » Bleskovky » Vyhlášení výherců 4. kola narozeninové soutěže s Huawei

Vyhlášení výherců 4. kola narozeninové soutěže s Huawei

Čtvrté kolo naší velké narozeninové soutěže je za námi! Od 10. července jste na našem serveru mohli soutěžit o smartphony Huawei Ascend P7, Huawei Ascend G6 a tablet Huawei MediaPad 10 Link+. Na které tři výherce se štěstí usmálo tentokrát?


Huawwei Ascend P7

1. cenu, chytrý telefon Huawei Ascend P7 vyhrává Roman Zábranský, jehož správná odpověď dorazila 1234. v pořadí. 2. cenu, smartphone Huawei Ascend G6 vyhrává Lukáš Bartošek, jehož správná odpověď dorazila 1919. v pořadí. 3. cenu, tablet Huawei MediaPad 10 Link+ získává Lukáš Matuška, jehož správná odpověď dorazila 2345. v pořadí.


Huawei Ascend G6

Výhercům gratulujeme! Všichni byli před malou chvílí kontaktování na uvedených e-mailových adresách za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Pokud jste mezi výherci, zkontrolujte si pečlivě svou e-mailovou schránku. Pokud od vás neobdržíme odpověď (e-mail s adresou pro zaslání výhry) do 48 hodin, vaše výhra připadne dalšímu účastníkovi v pořadí. 

V případě, že se na vás štěstí tentokrát neusmálo, nezoufejte, v následujících týdnech jich na vás čeká ještě celá řada dalších soutěží, například o HTC One (M8), HTC One Mini 2, Xiaomi Mi3, OnePlus One a další. Nezapomeňte nás tedy sledovat a třeba se v některé z dalších soutěží stěstí usměje právě na vás.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Diskuze k článku

  1. Gratulace vítězům, já jsem na soutěže lempl, takže můžu jen tiše závidět :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).