Domů » Bleskovky » Vyhlášení výherců 1. kola narozeninové soutěže se Samsungem

Vyhlášení výherců 1. kola narozeninové soutěže se Samsungem

První kolo naší velké narozeninové soutěže je za námi. Od minulého úterý jste na SmartManii mohli soutěžit o nabušený Samsung Galaxy S5, desetipalcový tablet Galaxy Tab 4 a smartphone Galaxy Trend Plus. 1. cenu získal soutěžící, jehož správná odpověď dorazila 1000. v pořadí, 2. cenu odpověď, která dorazila 2000. v pořadí a 3. cenu odpověď, která dorazila 3000. v pořadí.

Nebudeme to tedy příliš protahovat, zde je seznam výherců:

 • 1. místo: Filip Dušek – Samsung Galaxy S5
 • 2. místo: Martin Kratochvíl – Samsung galaxy Tab 4 (10,1″)
 • 3. místo: Martin Veselý – Samsung Galaxy Trend Plus

Výhercům gratulujeme! V následujících hodinách budou kontaktování na uvedených e-mailových adresách za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

A pokud jste nevyhráli v této soutěži, nezoufejte, v následujících týdnech jich na vás čeká ještě několik. Včera jsme odstartovali druhé soutěžní kolo s Nokií, kde můžete vyhrát jednu z dvaceti Nokií X. A později budete mít šanci získat například Samsung Galaxy S4 mini, LG G3, Huawei Ascend P7, Xiaomi Mi3 a celou řadu dalších zařízení či příslušenství. Nezapomeňte nás tedy sledovat, na dalším seznamu výherců může být právě vaše jméno.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. Milda (neregistrovaný)

  Gratulace vítězům, jen malé zklamání z mé strany..pochopitelně :/

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Nevěšte hlavu, v úterý nám začala soutěž s Nokií a v dalších týdnech se můžete těšit na další soutěžní kola, tak třeba budete mít více štěstí :-)

 2. Maros (neregistrovaný)

  Gratulačka výhercům! A my snad s rodinkou budeme mít štěstí v dalších soutěžích :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *