Vyhlášení výherců 1. kola narozeninové soutěže se Samsungem

První kolo naší velké narozeninové soutěže je za námi. Od minulého úterý jste na SmartManii mohli soutěžit o nabušený Samsung Galaxy S5, desetipalcový tablet Galaxy Tab 4 a smartphone Galaxy Trend Plus. 1. cenu získal soutěžící, jehož správná odpověď dorazila 1000. v pořadí, 2. cenu odpověď, která dorazila 2000. v pořadí a 3. cenu odpověď, která dorazila 3000. v pořadí.

Nebudeme to tedy příliš protahovat, zde je seznam výherců:

 • 1. místo: Filip Dušek – Samsung Galaxy S5
 • 2. místo: Martin Kratochvíl – Samsung galaxy Tab 4 (10,1″)
 • 3. místo: Martin Veselý – Samsung Galaxy Trend Plus

Výhercům gratulujeme! V následujících hodinách budou kontaktování na uvedených e-mailových adresách za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

A pokud jste nevyhráli v této soutěži, nezoufejte, v následujících týdnech jich na vás čeká ještě několik. Včera jsme odstartovali druhé soutěžní kolo s Nokií, kde můžete vyhrát jednu z dvaceti Nokií X. A později budete mít šanci získat například Samsung Galaxy S4 mini, LG G3, Huawei Ascend P7, Xiaomi Mi3 a celou řadu dalších zařízení či příslušenství. Nezapomeňte nás tedy sledovat, na dalším seznamu výherců může být právě vaše jméno.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. Milda (neregistrovaný)

  Gratulace vítězům, jen malé zklamání z mé strany..pochopitelně :/

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Nevěšte hlavu, v úterý nám začala soutěž s Nokií a v dalších týdnech se můžete těšit na další soutěžní kola, tak třeba budete mít více štěstí :-)

 2. Maros (neregistrovaný)

  Gratulačka výhercům! A my snad s rodinkou budeme mít štěstí v dalších soutěžích :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *