Domů » Bleskovky » Vyhlášení výherců 1. kola narozeninové soutěže se Samsungem

Vyhlášení výherců 1. kola narozeninové soutěže se Samsungem

První kolo naší velké narozeninové soutěže je za námi. Od minulého úterý jste na SmartManii mohli soutěžit o nabušený Samsung Galaxy S5, desetipalcový tablet Galaxy Tab 4 a smartphone Galaxy Trend Plus. 1. cenu získal soutěžící, jehož správná odpověď dorazila 1000. v pořadí, 2. cenu odpověď, která dorazila 2000. v pořadí a 3. cenu odpověď, která dorazila 3000. v pořadí.

Nebudeme to tedy příliš protahovat, zde je seznam výherců:

 • 1. místo: Filip Dušek – Samsung Galaxy S5
 • 2. místo: Martin Kratochvíl – Samsung galaxy Tab 4 (10,1″)
 • 3. místo: Martin Veselý – Samsung Galaxy Trend Plus

Výhercům gratulujeme! V následujících hodinách budou kontaktování na uvedených e-mailových adresách za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

A pokud jste nevyhráli v této soutěži, nezoufejte, v následujících týdnech jich na vás čeká ještě několik. Včera jsme odstartovali druhé soutěžní kolo s Nokií, kde můžete vyhrát jednu z dvaceti Nokií X. A později budete mít šanci získat například Samsung Galaxy S4 mini, LG G3, Huawei Ascend P7, Xiaomi Mi3 a celou řadu dalších zařízení či příslušenství. Nezapomeňte nás tedy sledovat, na dalším seznamu výherců může být právě vaše jméno.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

 1. Milda (neregistrovaný)

  Gratulace vítězům, jen malé zklamání z mé strany..pochopitelně :/

  • Nevěšte hlavu, v úterý nám začala soutěž s Nokií a v dalších týdnech se můžete těšit na další soutěžní kola, tak třeba budete mít více štěstí :-)

 2. Maros (neregistrovaný)

  Gratulačka výhercům! A my snad s rodinkou budeme mít štěstí v dalších soutěžích :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).